„Samsung“ pasiūlys net 8 metų programinės įrangos palaikymą savo planšetėms, tačiau tai taikoma tikrai ne visiems modeliams

Arnas Balčiūnas

2024-03-23, 08:00

0 komentarų

Technologijų bendrovė „Samsung“ vos prieš savaitę pristatė ilgai lauktą „Galaxy S24“ flagmanų seriją, kurios „arkliuku“ kiek netikėtai tapo dirbtinis intelektas (DI). Naujieji įrenginiai jau prieinami ir Lietuvoje, o kai kuriose rinkose gamintojas fiksuoja rekordinius rezultatus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ pasiūlys net 8 metų programinės įrangos palaikymą savo planšetėms, tačiau tai taikoma tikrai ne visiems modeliams

Pietų Korėjos milžinė žada, jog naujieji įrenginiai pakeis tai, kaip komunikuojame, naršome ir apskritai – kaip naudojame išmanųjį. Pristatydama naujuosius „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus, bendrovė pateikė ir skambų pažadą – pasiūlyti net septynis metus trunkantį programinės įrangos palaikymą.

„Samsung“, kartu su „Google“, yra vienintelės bendrovės, gaminančios „Android“ išmaniuosius telefonus, kurios pasiūlė net septynis metus trunkantį programinės įrangos palaikymą. Pietų Korėjos milžinė žengė dar vieną žingsnį į priekį ir kai kuriems „Enterprise Edition“ pasiūlė dar ilgesnį palaikymą.

Pranešama, jog planšetiniai kompiuteriai, kurie pagaminti 2024 metais ar vėliau bus suteikiamas 8 metų programinės įrangos palaikymas. Kol kas į šį sąrašą patenka tik „Galaxy Tab Active5“ modelis, kuris buvo pristatytas sausio mėnesį.

Tokiomis naujienomis pasidalino vienas iš „Samsung“ vadovų. Kol kas nėra aišku ar toks pats palaikymas bus taikomas ir įprastinėms bendrovės planšetėms ar tai vis dėlto liks tik „Enterprise Edition“ išskirtinė savybė. Didžiausia problema, jog daugelis bendrovės planšetinių kompiuterių, įskaitant ir tokius modelius kaip „Galaxy Tab S9“, gauna tik 4 didžiuosius „Android“ atnaujinimus ir penkis metus trunkantį saugumo palaikymą.

Verta pastebėti ir tai, jog „Galaxy Xcover7“, kaip ir „Galaxy S24“ serijos flagmanai, šiuo metu turi 7 metų programinės įrangos palaikymą. Deja, tačiau „Samsung“ nusprendė nepratęsti anksčiau išleistų įrenginių programinės įrangos palaikymo, tačiau daugelis naujų modelių turėtų pasiūlyti analogiškas galimybes.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas