„Apple“ ruošiasi specialiam renginiui: netrukus turėtų debiutuoti išskirtinis bendrovės produktas

Lukas Snarskis

2023-05-25, 11:30

0 komentarų

Kaip rodo pavadinimas, „Apple“ pasaulinė kūrėjų konferencija (WWDC) daugiausia skirta kūrėjams. Tačiau tai taip pat yra galimybė atlikti tam tikrą rinkodarą su gerai išreklamuojamu pagrindiniu pranešimu ir naujų „Apple OS“ versijų anonsu, dėl kurių „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ vartotojai suklūsta.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Apple“ ruošiasi specialiam renginiui: netrukus turėtų debiutuoti išskirtinis bendrovės produktas

Šiais metais taip pat vyks paslaptingai pavadintas „Ypatingas įvykis „Apple Parke“, visos dienos renginys birželio 5 dieną. Apie ką jis galėtų būti?

„Apple“ nieko nepatvirtino, tačiau tai gali būti susiję su „xrOS“ – programinės įrangos platforma, kuri veiks „Apple“ mišrios realybės įrenginyje ir bus jo pagrindas. Naujausiose ataskaitose teigiama, kad įrenginį ruošiamasi pristatyti birželio mėnesį, o kai kurie analitikai mano, kad tai gali suteikti paskatos visai AR / VR industrijai.

Tikimasi, kad „Apple Reality Pro“ bus vienas iš galingiausių XR įrenginių, dėl ko turės ir atitinkamą kainą. Teigiama, kad jame yra „Sony“ mikro OLED ekranai, du TSMC procesoriai, 12 kamerų ir išorinis maitinimo šaltinis. Kaip girdėjome, kaina siekia 3 tūkst. JAV dolerių, todėl įrenginys bus skirtas profesionalams, o ne pramoginiams vartotojams. Tikimasi, kad įrenginys bus parduodamos vėliau šiais metais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas