Technologijos

„Apple“ ruošiasi specialiam renginiui: netrukus turėtų debiutuoti išskirtinis bendrovės produktas

Kaip rodo pavadinimas, „Apple“ pasaulinė kūrėjų konferencija (WWDC) daugiausia skirta kūrėjams. Tačiau tai taip pat yra galimybė atlikti tam tikrą rinkodarą su gerai išreklamuojamu pagrindiniu pranešimu ir naujų „Apple OS“ versijų anonsu, dėl kurių „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ vartotojai suklūsta.

„Apple“ ruošiasi specialiam renginiui: netrukus turėtų debiutuoti išskirtinis bendrovės produktas

Šiais metais taip pat vyks paslaptingai pavadintas „Ypatingas įvykis „Apple Parke“, visos dienos renginys birželio 5 dieną. Apie ką jis galėtų būti?

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Apple“ nieko nepatvirtino, tačiau tai gali būti susiję su „xrOS“ – programinės įrangos platforma, kuri veiks „Apple“ mišrios realybės įrenginyje ir bus jo pagrindas. Naujausiose ataskaitose teigiama, kad įrenginį ruošiamasi pristatyti birželio mėnesį, o kai kurie analitikai mano, kad tai gali suteikti paskatos visai AR / VR industrijai.

Tikimasi, kad „Apple Reality Pro“ bus vienas iš galingiausių XR įrenginių, dėl ko turės ir atitinkamą kainą. Teigiama, kad jame yra „Sony“ mikro OLED ekranai, du TSMC procesoriai, 12 kamerų ir išorinis maitinimo šaltinis. Kaip girdėjome, kaina siekia 3 tūkst. JAV dolerių, todėl įrenginys bus skirtas profesionalams, o ne pramoginiams vartotojams. Tikimasi, kad įrenginys bus parduodamos vėliau šiais metais.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas