„Boston Dynamics“ atnaujino elektrinį robotą „Atlas“: akcentuojamos išskirtinės jo savybės, pateiktas ir šokiruojantis vaizdo įrašas

Technews.lt

2024-04-19, 10:57

0 komentarų

Įmonė „Boston Dynamics“, kurianti įspūdingus ir gyvūnus primenančius robotus, dar 2020 metais pradėjo laisvai pardavinėti keturkojus robotus „Spot“. Šis produktas yra gana garsus dėl žiniasklaidos ir visuomenės susidomėjimo, tačiau tai ne vienintelis modelis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Boston Dynamics“ atnaujino elektrinį robotą „Atlas“: akcentuojamos išskirtinės jo savybės, pateiktas ir šokiruojantis vaizdo įrašas

Nors originaliame robote judėjimui buvo naudojama hidraulinė sistema, naujausias „Boston Dynamics“ kūrinys yra visiškai elektrinis. Bendrovė teigia, kad „Atlas“ dabar yra stipresnis ir judresnis nei ankstesnės versijos, be to, jo judesių amplitudė gerokai didesnė.

Patobulinus vikrumą, „Boston Dynamics“ taip pat gali eksperimentuoti su naujomis griebtuvų variacijomis, kad būtų dar universalesnis šioje srityje.

Nors „Atlas“ primena žmogaus pavidalą, tuo panašumai ir baigiasi. Kaip matote reklaminiame filmuke, roboto nevaržo žmogaus judesių amplitudė, todėl jis gali judėti efektyviau. Tikėtina, kad naujoji platforma taip pat bus tvirtesnė, ypač be pažeidžiamų hidraulinių linijų trūkimo.

Bendrovė paskelbė, kad ateinančiais metais bendradarbiaus su nedidele grupe novatorių, kurie vykdys „Atlas“ projektą, pradedant pagrindiniu savininku „Hyundai“.Pietų Korėjos automobilių gamintoja 2020 m. pabaigoje už maždaug 880 mln. dolerių įsigijo 80 proc. bendrovės „Boston Dynamics“ akcijų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas