„Huawei“ ruošiasi tikram technologijų festivaliui: balandžio mėnesį galime sulaukti net 11 naujų produktų, ruošiama daugybę skirtingų įrenginių

Kinijos technologijų bendrovė „Huawei“ jau ruošia naująją „P70“ išmaniųjų telefonų serija, o šią liniją sudarys trys modeliai. Tikėtina, jog jau netrukus išvysime „Huawei P70“, „P70 Pro“, o taip pat ir riboto leidimo „Huawei P70 Pro Art“ išmaniuosius.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Huawei“ ruošiasi tikram technologijų festivaliui: balandžio mėnesį galime sulaukti net 11 naujų produktų, ruošiama daugybę skirtingų įrenginių

Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog šių įrenginių pristatymas gali būti nukeltas, tačiau, panašu, kad taip nenutiks. Remiantis naujausia informacija, „Huawei P70“ serijos debiutas turėtų įvykti jau rytoj, balandžio 2 dieną. Tačiau tai dar ne viskas.

„Huawei“ šį mėnesį gali pristatyti net 11 naujų produktų. Tarp jų yra ne tik „P70“ serijos išmanieji telefonai, bet ir dėvimieji įrenginiai, nešiojami kompiuteriai, planšetės, belaidžiai ausinukai, o taip pat ir išmaniųjų namų sprendimai. Šaltiniai Kinijoje pateikia ir visą produktų sąrašą:

 • „Huawei P70“ serijos išmanieji telefonai;
 • „MateBook X Pro 2024“ nešiojamas kompiuteris;
 • „nova“ serijos išmanusis telefonas;
 • „FreeLace Pro 2“ belaidžiai ausinukai;
 • „Watch 4 Pro Space Exploration Edition“ išmanusis laikrodis;
 • Neįvardijamas planšetinis kompiuteris;
 • „AITO M5“ ir „Luxeed S7“ elektriniai automobiliai;
 • Nauja išmaniųjų namų technologija;
 • S5 išmanusis ekranas;
 • Nauji „Watch GT 4“ laikrodžio spalviniai pasirinkimai;
 • Išmanioji durų spyna.

Nors apie daugelį šių produktų kalbama jau kurį laiką, „Huawei“ atstovai kol kas oficialiai nėra patvirtinę šios informacijos, o taip pat nėra ir jokios oficialios pristatymo datos. Neaišku, ar jie surengs didelį renginį, ar šiuos gaminius išleis palaipsniui.

Gandai apipinti „Huawei P70“ serijos telefonai

Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie „Huawei P70“ išmanųjį telefoną. Skelbiama, jog nugarėlėje įmontuota plataus kampo kamera bus aprūpinta 1G6P objektyvu bei 1 colio sensoriumi. Toks objektyvas būtų aprūpintas vienu stiklo ir šešiais plastiko sluoksniais.

Tokia plataus kampo kamera būtų didžiulis atnaujinimas, tačiau ekspertai pastebi, kad gaminti tokias kameras gali būti itin brangu. Jeigu šie „Huawei“ išmanieji telefonai išties pasiūlys tokias kameras ir dar pasieks tarptautinę rinką, tikėtina, jog daugelis kitų gamintojų taip pat gali pasekti Kinijos milžinės pėdomis ir pasiūlyti panašius sprendimus.

Teigiama, jog „Huawei“ siekia priminti pasaulinei rinkai apie save, todėl „P70“ serija turėtų pasiūlyti išskirtines kamerų savybes, o taip pat ir 5G ryšio technologiją. Žinoma, išskirtinės kamerų savybės ir galimybės gali padaryti didžiulę įtaką, o čia bus naudojama ir XMAGE platforma.

Naujieji „Huawei P70“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su „Kirin 9000S“ procesoriais, kurie sukurti naudojant 7 nm architektūrą. Visi šios linijos modeliai taip pat turės 88W greitojo įkrovimo ir 80W belaidžio įkrovimo galimybes.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas