„Ignitis“ klientai sulauks stulbinančių naujienų: daugelis lietuvių netrukus sulauks informacijos apie artėjančius pasikeitimus

Pranešimas spaudai

2023-05-26, 14:14

4 komentarai (-ų)

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ pradeda klientų informavimą apie vienašališką kainos mažinimą nuo liepos 1 d. Apie vienašališką kainos mažinimą ir tikslią kainą, bendrovė individualiai informuos tuos klientus, kurie nebus pasikeitę plano į pigesnį iki informacijos siuntimo pradžios.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ klientai sulauks stulbinančių naujienų: daugelis lietuvių netrukus sulauks informacijos apie artėjančius pasikeitimus

Informuoti klientus įsipareigojame likus ne mažiau kaip 30 dienų iki kainos mažinimo, kaip numatyta įstatyme. Informacija siunčiama dalimis, todėl kiekvienas, dar nepasikeitęs plano į pigesnį, informacinio laiško sulauks iki gegužės 31 d.

„Ignitis“ vienašališkai mažins kainą tiems klientams, kurie turi aukštesnį nei 28 ct/kWh tarifą. Kainą bus mažinama iki 28 ct/kWh. Kaina bus keičiama visam kainos fiksavimo periodui, kurį klientas yra pasirinkęs. Sutartimi numatyti kainos fiksavimo terminai išliks, kaip numatyta, pasikeis tik pati kaina.

Bendrovės privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas akcentuoja, kad nepaisant to, jog „Ignitis“ užtikrins, kad tiems klientams, kurie iki liepos 1 d. patys nepasikeis turimo fiksuotos kainos plano į pigesnį, dabar turimos sąlygos po valstybės kompensavimo, neblogėtų, gyventojams verta nieko nelaukti ir patiems pasikeisti planą, kuris būtų dar mažesne kaina.

„Visada skatiname pačius vartotojus pasirinkti geriausią pasiūlymą ir savarankiškai pasikeisti planą, nes tik pats vartotojas žino kas jam geriausia – keistis į pigesnį fiksuotos kainos planą, o gal rinktis su birža susietą planą, galimybių yra ne viena. Be to, iki birželio 29 d. mūsų klientams, kurie keisis fiksuotos kainos planą į pigesnį, nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų, jei jie liks su mumis ne trumpiau kaip 6 mėn.

Todėl labai raginame klientus savarankiškai keistis aukštesnės kainos planą pigesniu. Tai padaryti ypač paprasta savitarnoje, o neturintys galimybės naudotis savitarna, planą pasikeisti gali paskambinę telefonu arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą“, – teigia A. Kavaliauskas.

Bendrovės atstovas pažymi, kad įstatymo pataisa, leidžiančia vienašališkai mažinti kainą, „Ignitis“ naudosis vieną kartą, dėl reikšmingai pasikeitusios situacijos elektros rinkoje, siekdamas apsaugoti tuos klientus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepriima sprendimo savarankiškai pasikeisti planą į pigesnį ir susimažinti kainą, nepaisant visų bendrovės raginimų.

4 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas