„Ignitis“ kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe: tokios progos pasitaiko ne kasdien, galima gauti nuolaidą

Pranešimas spaudai

2023-05-16, 17:42

5 komentarai (-ų)

Neblėstant gyventojų norui tapti gaminančiais vartotojais, dauguma sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ valdomos platformos eparkai.lt partnerių, parkų vystytojai, kviečia pasinaudoti galimybe iki gegužės 18 d. nutolusį saulės parką įsigyti su nuolaida iki 150 Eur/kW.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe: tokios progos pasitaiko ne kasdien, galima gauti nuolaidą

Prieš mėnesį paskelbta, jog Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) liepos mėnesį planuojama perduoti paskirstyti net 32 mln. eurų paramos gyventojams saulės elektrinėms iš nutolusių parkų finansuoti. „Ignitis“ produktų vadovė Indrė Baltušienė teigia, kad tai buvo svarbi naujiena gyventojams, kurie išties su nekantrumu laukė žinių apie valstybės paramą nutolusiai saulės elektrinei įsigyti.

„Net keturiems nutolusiems saulės parkams, iš kurių vienas pradės veikti jau šį birželį, taikoma vystytojo nuolaida, siekianti 150 Eur/kW. Vertiname eparkai.lt platformos partnerių siekį sudaryti sąlygas kuo daugiau gyventojų tapti gaminančiais vartotojais ir tokiu būdu susimažinti priklausomybę nuo elektros energijos kainų svyravimų“, – sako I. Baltušienė.

Ne paslaptis, kad investicijos į nutolusį saulės parką ir noras tapti gaminančiu vartotoju nemaža dalimi susijęs su siekiu sutaupyti. „Ignitis“ atstovė I. Baltušienė akcentuoja, jog investicijų į nutolusią saulės elektrinę atsiperkamumo laikas tiesiogiai susijęs su elektros energijos kainomis. Kuo jos aukštesnės, tuo atsiperkamumas greitesnis. Skaičiuojama, kad prie dabartinių elektros energijos kainų, saulės elektrinė, įsigyta su APVA parama, atsipirks per maždaug 3-4 metus.

Vertinant dabartines elektros kainas, elektros išlaidų sutaupymas gaminantiems vartotojams siekia apie 80 proc.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso yra 56,8 tūkst. gaminančių vartotojų, iš jų 13,3 tūkst. gamina saulės energiją nutolusiuose parkuose.

5 komentarų

Simas

Manau geras pasiulymas 150 Eur uz kilovata. Gal kas zino kur cia po tiek yra?

Tomas

Aha net numeris joks neparasytas. Mane irgi domintu 10kw paimciau iskart

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas