Išrinktas Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos prezidentas

Pranešimas spaudai

2024-04-10, 13:00

0 komentarų

Balandžio 8 d. bendrą dirbtinio intelekto technologijų sektoriaus poziciją atstovaujančios Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos (LDIA) vadovu (prezidentu) išrinktas asociacijos bendraįkūrėjas, Europos dirbtinio intelekto forumo valdybos narys ir Vilniaus universiteto programų sistemų katedros vedėjas doc. dr. Linas Petkevičius.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Išrinktas Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos prezidentas

Pasak naujai išrinkto asociacijos prezidento, asociacija ir ateityje išliks svarbi platforma derinanti pozicijas ir formuojant bendrą asociacijos narių nuomonę dėl Lietuvos dirbtinio intelekto sektoriui strategiškai svarbių klausimų įskaitant dirbtinio intelekto akto, reguliavimo ir finansavimo srityse bei atstovaujant narių teisėtus interesus valstybinėse institucijose, visuomeninėse ir tarptautinėse organizacijose.

„Ateinanties metams keliame dar ambicingesnius uždavinius - sieksime įgalinti stiprų DI specialistų ir DI įmonių įsitraukimą į DI akto įgyvendinimo konsultacijas, bei skatinti DI technologijų taikymą Lietuvos įmonėse. Prisidėsime prie Lietuvos dirbtinio intelekto strategijos atnaujinimo, bei strateginės vizijos sukūrimo šioje ypatingai greitai besivystančioje srityje“, - komentuodamas asociacijos tikslus teigė L. Petkevičius.

Tai pat planuojama plėsti regionines partnerystes, didinti Lietuvai svarbių strateginių DI projektų ir renginių tarptautiškumą. Taip pat ketiname didinti viešai prieinamos informacijos kiekį apie Lietuvos DI ekosistemą.

Asociacija siekia, kad būtų vystomos ir gerinamos Lietuvos dirbtinio intelekto ekosistemo sąlygos šalies DI specialistams, startuoliams ir įmonėms, bei skatinama DI sistemos pažanga, taip prisidedant prie Lietuvos DI konkurencingumo didinimo.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas