Technologijos

Kinijos technologijų milžinė demonstruoja neįtikėtinus sprendimus: naujausias produktas gali amžiams pakeisti automobilių rinką

Kinijos milžinė „Huawei“ savo automobilių verslą įkūrė dar 2019 metų gegužę, siekdama, kad tam tikru momentu nebegamintų savo transporto priemonių. Bendrovė pradėjo nuo rinkodaros skyriaus įkūrimo, kas leido atlikti plataus masto automobilių rinkos tyrimus Kinijoje ir užsienyje.

Kinijos technologijų milžinė demonstruoja neįtikėtinus sprendimus: naujausias produktas gali amžiams pakeisti automobilių rinką

„Huawei“ jau yra prisidėjusi prie ne vieno elektrinio automobilio kūrimo, o šią savaitę pristatė ir naujos kartos įkrovimo stoteles. Naujasis „FusionCharge“ įkrovimo sprendimas pasižymi aukštu patikimumu bei efektyvumu, o veikimas skleidžia minimalų kiekį triukšmo.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pranešama, jog jau netrukus Kinijos technologijų milžinės sukurtas modulis galės pasiūlyti iki 40 kW įkrovimo galimybę, o jau netrukus jis turėtų būti pradėtas naudoti Kinijos rinkoje. „Huawei“ sprendimas turėtų leisti sutaupyti įkrovimo vietų įrengimo išlaidas. Vidiniams bandymams bendrovė jau yra įrengusi aštuonias tokias stoteles.

Kinijos tinklaraštininkai jau dalinasi naujųjų „Huawei“ įkrovimo stotelių nuotraukomis, kurios atskleidžia ir tam tikrus dizaino ypatumus. Nesunku pastebėti, jog „FusionCharge“ yra raudonos spalvos, o ant jų puikuojasi bendrovės logotipas. Polių apačioje galima matyti ir šilumos spinduliavimo įrenginius, kurie užtikrina tinkamą darbinę temperatūrą.

Skelbiama, kad šios stotelės naudoja skysčių aušinimo sistemą, kurios išeigos įtampos diapazonas yra nuo 200 V iki 1000 V. „FusionCharge“ gali pasiūlyti maksimalią 600A išvesties srovę, o maksimali išvesties galia siekia iki 600kW. Tokios savybės leidžia „Aito M5“ elektromobilį įkrauti vos per 10 minučių, kas yra įspūdingas rezultatas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas