Motinos dienos proga nustebinkite mamą išmaniai: dovanos, kurios palengvins ir praturtins kasdienybę

Pranešimas spaudai

2024-05-04, 17:14

0 komentarų

Brangiausiam žmogui visuomet norisi padovanoti kažką nepaprasto. Nors didžiausia dovana mamai yra dėmesys ir rūpestis, praktiškas daiktas gali tapti ne tik maloniu siurprizu, bet ir naudingu kasdienybės atributu. Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų ekspertas“ dalijasi dovanų idėjomis, kurios pravers išmaniam laisvalaikiui.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Motinos dienos proga nustebinkite mamą išmaniai: dovanos, kurios palengvins ir praturtins kasdienybę

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas sako, kad ieškant dovanų mamai nebūtina valandų valandas praleisti slampinėjant po parduotuves, ar, juolab, joms išleisti krūvos pinigų. Svarbiausia atsižvelgti į tai, ką mama mėgsta veikti laisvalaikiu ar kokie išmanūs sprendimai jai galėtų padėti kasdieniniame gyvenime.

6 dovanų idėjos mamai

Mėgstama muzika – „Spotify“ grojaraštyje. Jeigu jūsų mama – didelė muzikos gerbėja galite ją nudžiuginti paruošdami specialų grojaraštį, kuriame ji vienoje vietoje ras mėgstamiausių savo atlikėjų dainas. Be to, „Spotify“ programėlėje galite rasti ir įvairiausių tinklalaidžių, kurios galėtų patraukti jūsų mamos dėmesį. Jų čia yra pačių įvairiausių: nuo gyvenimo būdo iki psichologinių ar istorinių.

Ausinės bei garso kolonėlės. Dar viena puiki dovana muziką mėgstančiai mamai – ausinės ar garso kolonėlės. Jeigu jūsų mama mėgsta klausytis muzikos, tinklalaidžių ar žiūrėti filmus – kokybiškos ausinės arba garso kolonėlės tikrai pagerins šių užsiėmimų patirtį. Be to, kokybiškos ausinės praverčia triukšmingoje aplinkoje kalbant telefonu, ar dalyvaujant virtualiose konferencijose bei skambučiuose.

Išmanieji laikrodžiai. Išmanusis laikrodis – stilinga ir labai praktiška dovana. Išmanieji laikrodžiai ne tik rodo laiką, bet ir turi įvairių naudingų funkcijų: skaičiuoja žingsnius, seka širdies ritmą. Į tokio tipo laikrodžius gaunami pranešimai iš išmaniojo telefono, todėl jame patogu sekti elektroninius laiškus, žinutes ar skambučius.

Išmanusis daiktų ieškiklis. Šis prietaisas pravers užmaršioms mamoms ir visuomet parodys, kur yra raktai ar kitas svarbus daiktas. Išmanusis daiktų ieškiklis lengvai pritvirtinamas prie raktų, krepšių ar net šeimos augintinio. Be to, šis prietaisas dar ir labai nebrangus – jį įsigyti galite už vos keliasdešimt eurų.

Aksesuarai išmaniesiems įrenginiams. Išmaniesiems įrenginiams skirti dėklai šiais laikais yra ne tik funkcionalūs, bet ir labai stilingi, tad kodėl gi madingos išmaniųjų įrenginių apsaugos priemonės nepadovanojus mamai? Rinkdamiesi iš gausybės dėkliukų pagalvokite koks raštas ar spalva jūsų mamai yra arčiausiai širdies. Be to, pasvarstykite ar mamos įrenginys yra pilnai apsaugotas – galbūt vertėtų padovanoti ir ekranui ar kamerai skirtą apsauginį stikliuką.

Skaitmeninė skaityklė. Ar jūsų mama mėgsta skaityti? Jeigu į šį klausimą atsakėte „taip“, mamą tikrai pradžiuginsite padovanoję skaitmeninę skaityklę. Šis išmanus įrenginys suteikia galimybę savo rankose vienu metu turėti didžiulę biblioteką. Mama galės bet kada ir bet kur skaityti savo mėgstamiausias knygas, žurnalus ar kitus leidinius, nešiodamasi tik vieną kompaktišką įrenginį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas