Ne visi nusiteikę blokuoti rusus: kriptovaliutų keityklos to nedarys, tačiau yra viena išimtis

BitNaujienos.lt

2022-03-04, 10:15

0 komentarų
Ne visi nusiteikę blokuoti rusus: kriptovaliutų keityklos to nedarys, tačiau yra viena išimtis

Nepaisant Ukrainos vicepremjero prašymo kriptovaliutų keitykloms užblokuoti visų Rusijos vartotojų paskyras, panašu, kad kriptovaliutų keityklų veikla išliks normali.

Didžiausia pasaulio kriptovaliutų keitykla „Binance“ pareiškė, kad jie neplanuoja vienašališko užšaldymo, tačiau kompanija pažadėjo užblokuoti konkrečių individų paskyras. „Mes nežadame vienašališkai užšaldyti milijonus nekaltų vartotojų paskyrų,“ dienraščiui „Fortune“ pranešė kompanija. „Kriptovaliutos turi suteikti didesnę finansinę laisvę žmonėms iš viso pasaulio. Vienašališkai užblokuoti žmonių prieigą prie jų kriptovaliutų, prieštarautų tikslui, kodėl kriptovaliutos egzistuoja.“

Sekmadienį Ukrainos vicepremjeras Mykhailo Fedorov socialiniame tinkle „Twitter“ pateikė prašymą užblokuoti Rusijos vartotojų kriptovaliutų keityklų paskyras. Jo manymu svarbu užblokuoti ne tik Rusijos ir Baltarusijos politikų adresus, tačiau ir paprastų vartotojų paskyras.

„Binance“ nėra vienintelė kriptovaliutų keitykla, kuri atmetė Rusijos vartotojų užblokavimo pasiūlymą. „Kraken“ generalinis direktorius Jesse Powell sakė suprantantis prašymo priežastį, tačiau jis su tuo sutikti negali.

„Mūsų misija yra nuvesti žmones į kriptovaliutų pasaulį, kur žemėlapio linijos nėra svarbios, kur jiems nereikia jaudintis, kad iš jų beatodairiškai bus konfiskuotas turtas,“ rašė Powell. „Mūsų misija yra labiau pasiekiama, kai dėmesys individualiems poreikiams yra didesnis už vyriausybės ar politinių frakcijų… Be to, jeigu savanoriškai ruoštumėmės užšaldyti gyventojų paskyras iš valstybių, kurios provokuoja smurtą visame pasaulyje, pirmasis žingsnis būtų užšaldyti visas paskyras Jungtinėse Valstijose.“

Verta paminėti, kad kriptovaliutų keityklos padeda kovoti su šia krize. Pirmadienį „Binance“ pažadėjo paaukoti bent 10 milijonų JAV dolerių humanitariniams tikslams.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas