Technologijos

Prieš pat Velykas – puikios naujienos ketinantiems apsipirkti: atidaryta išskirtinė „Iki“ parduotuvė leisianti apsipirkti per kelias minutes

Ketvirtadienį Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone, adresu Stanevičiaus g. 3, prekybos tinklas „Iki“, bendradarbiaudamas su startuoliu „Pixevia“, atidarė dar vieną kiosko tipo autonominę „IKI Express 24/7“ parduotuvę.

Prieš pat Velykas – puikios naujienos ketinantiems apsipirkti: atidaryta išskirtinė „Iki“ parduotuvė leisianti apsipirkti per kelias minutes

Tai jau ketvirtoji autonominė „Iki“ parduotuvė Vilniaus mieste, kuri veiks visą parą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Taikydami autonominių parduotuvių technologiją, plečiamės toliau, išbandome naujus formatus ir atidarome ketvirtosios autonominės „IKI Express 24/7“ parduotuvės duris. Ši parduotuvė nuo kitų skiriasi dydžiu, ji pritaikyta skubantiems pirkėjams, yra nedidelė – kiosko tipo. Be to, parduotuvė dirbs visą parą, įskaitant ir Velykų sekmadienį. Todėl pritrūkus majonezo ar žirnelių, vilniečiai ir miesto svečiai bet kuriuo paros metu jų ar kitų prekių įsigyti galės autonominėje parduotuvėje“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujoji autonominė parduotuvė veiks visą parą septynias dienas per savaitę. Naujai atidarytos „IKI Express 24/7“ parduotuvės plotas – vos 16 kv. m. Parduotuvės asortimentą sudaro būtiniausių maisto prekių asortimentas: jau paruošti vartoti užkandžiai, vaisvandeniai, taip pat ir higienos priemonės.

Parduotuvė įsikūrusi adresu Stanevičiaus g. 3, Vilnius, šalia „Neste“ degalinės.

Apsipirksite per kelias minutes

Naujojo tipo „IKI Express 24/7“ parduotuvė – pilnai autonominė. Į ją patekti ir joje atsiskaityti galima tik su banko kortele. Prie durų specialiame terminale nuskenavęs banko kortelę pirkėjas gali patekti į parduotuvę, patogiai ir greitai išsirinkti prekes, o išeidamas – patvirtinti mokėjimą. Apsipirkimo metu pirkėjas visas prekes gali dėti į savo maišelį ar kuprinę, jam nereikia papildomai imti prekių krepšelio.

Dirbtinio intelekto valdoma autonominio apsipirkimo technologija patogi ir prekybos tinklui. Darbuotojai yra automatiškai įspėjami apie prekių trūkumą, dirbtinis intelektas prognozuoja prekių poreikį, užsakymus, pateikia nurodymus darbuotojams.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 238 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė jau keturias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Tai pirmos tokios parduotuvės Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę. Šiemet prekybos tinklas „Iki“ buvo įvertintas prestižiškiausiu „Top Employer 2023 Lietuva“ sertifikatu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

IKI

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas