SEB banko klientai sulaukė fantastiškų naujienų: skelbiama apie naujienas, kurios užtikrins aukščiausio lygio paslaugas, sužinokite, kas keičiasi

SEB

Pranešimas spaudai

2024-04-05, 17:54

6 komentarai (-ų)

Šiais metais SEB bankai Baltijos šalyse keis bankomatų tinklo valdymo modelį – bankomatų priežiūra ir valdymu rūpinsis bendrovė „Brink‘s“ – grynųjų pinigų tvarkymo, saugaus vežimo ir mokėjimo sprendimų pasaulinė lyderė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
SEB banko klientai sulaukė fantastiškų naujienų: skelbiama apie naujienas, kurios užtikrins aukščiausio lygio paslaugas, sužinokite, kas keičiasi

Naujas valdymo modelis padės užtikrinti aukščiausio lygio bankomatų paslaugas, o bankui leis sutelkti dėmesį į klientų konsultavimą ir naujų paslaugų kūrimą.

Nuo balandžio 5 dienos Vilniuje jau veikia du „Brink‘s“ - centrinėje SEB banko būstinėje Konstitucijos pr. 24 ir prekybos centre „IKI“ Jasinskio g. 16. Jais banko klientai gali naudotis taip pat, kaip ir kitais SEB bankomatais.

„Norėdami užtikrinti bankomatų tinklo priežiūrą ir kokybiškas paslaugas, Baltijos šalyse keičiame bankomatų tinklo valdymo modelį ir pasirenkame vieną tiekėją. Bendrovė „Brink‘s“ laimėjo SEB skelbtą konkursą ir bus atsakinga už operatyvią bankomatų tinklo priežiūrą ir paslaugų teikimą.

Mūsų klientai galės naudotis aukščiausios kokybės paslaugomis tokiomis pat sąlygomis, bankomatų tinklo valdymo pokyčiai neturės įtakos bankomatų skaičiui. pačių bankomatų skaičius taip pat nesikeis. Pakeitę bankomatų tinklo valdymo modelį, galėsime skirti savo laiką tolesnei banko finansinių paslaugų plėtrai, klientų konsultavimui finansiniais klausimais“, – sako Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Partnerystė su „Brink‘s“ (Lietuvoje su UAB „Brink‘s Lithuania“, Latvijoje su „AS Brink‘s Latvia“, Estijoje su „Brink‘s Estonia OÜ“) neturės įtakos šiuo metu klientams teikiamoms paslaugoms. Kaip ir iki šiol, naudojantis bankomatais bus galima pasiimti grynųjų pinigų arba juos įmokėti, pasitikrinti sąskaitos likutį, aktyvinti mokėjimo korteles, pasikeisti mokėjimo kortelės PIN kodą.

Mokesčiai už grynųjų pinigų įmokėjimą ir išėmimą taip pat nesikeis. Šiek tiek keisis tik bankomatų ekranų dizainas ir žingsniai, kaip pasiekti reikalingą funkciją - pasiimti ar įmokėti grynuosius pinigus.

Pagrindinė įmonių UAB „Brink‘s Lithuania“, „AS Brink‘s Latvia“, „Brink‘s Estonia OÜ“ bendrovė „Brink’s Company“ yra pasaulinė grynųjų pinigų tvarkymo, saugaus vežimo ir mokėjimo sprendimų lyderė. Bendrovė teikia įvairias paslaugas, įskaitant grynųjų pinigų vežimą, bankomatų, grynųjų pinigų tvarkymo, saugyklų, seifų paslaugas, tarptautines vertybių vežimo paslaugas. 2020 metais „Brink‘s“ Baltijos šalyse įsigijo koncerno „G4S“ grynųjų pinigų logistikos ir tvarkymo paslaugų verslą.

Visi SEB banko valdomi bankomatai Baltijos šalyse bus valdomi bendrovės „Brink‘s“. Visą SEB bankomatų tinklą valdyti ir prižiūrėti „Brink‘s“ pradės palaipsniui, visas procesas užtruks apie penkis mėnesius.

6 komentarų

Dodo

Bankomatu kiekis nesikeis, bankomato paslaugos nesikeis, tai kokios cia fantastiskos naujienos? Kad kazkoks Binkis ir Makaule ves bapkes vietoj G4S? Pff..

Besinaudojantis

...straipsnio pradžia buvo pritrenkianti, maniau kad bankomatas bus ir gyvenimo būdo formuotojas(influenseris), o čia pasirodo net užpakalio nenušluostys kai pašiksiu.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas