SEB grupės paslaugų centre – robotikos procesų automatizavimo sprendimų diegimas: leis sutaupyti darbuotojų darbo laiko

SEB

Pranešimas spaudai

2024-02-01, 09:00

0 komentarų

AB „Skandinaviska Enskilda Banken“ Vilniaus filialas yra SEB grupės paslaugų centras Vilniuje (SEB Global Services). Tai tarptautinės SEB grupės padalinys, teikiantis pagalbos verslui paslaugas (atlieka operacijas, teikia IT, personalo administravimo ir finansų apskaitos paslaugas) SEB grupei — jos antrinėms įmonėms ir padaliniams daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
SEB grupės paslaugų centre – robotikos procesų automatizavimo sprendimų diegimas: leis sutaupyti darbuotojų darbo laiko

Patogi geografinė padėtis, gabių specialistų gausa, išvystyta infrastruktūra ir galimybės toliau augti kartu su SEB Lietuvoje jau vykdoma veikla tapo pagrindinėmis priežastimis, kodėl SEB pasirinko Vilnių.

Projektu siekiama panaudoti robotikos procesų automatizavimo priemones 8 įmonės procesams:

  • įmonių ir privačių klientų audito ataskaitų generavimo;
  • A / R elementų registravimo TPS;
  • senų mokėjimų tvarkymo Aquarius;
  • nuosavybės teisės pasikeitimo – pardavėjo banko;
  • lizingo portfelio tvarkymo;
  • sąskaitos sąlygų keitimo registravimo;
  • interneto banko klientų registracijos;
  • integracijos paslaugų registravimo ir pašalinimo.

Įdiegti robotizacijos sprendimai leis sutaupyti rutininėms pasikartojančioms operacijoms skiriamo darbuotojų darbo laiko, kuris galės būti skirtas aukštesnės pridėtinės vertės užduotims atlikti ir tokiu būdu bus kuriama papildoma pridėtinė vertė.

Projekto tikslas – automatizuoti įmonės procesus diegiant robotikos procesų automatizavimo sprendimus. Projekto veikla – finansinės paskatos verslo paslaugų centrams vystyti ir diegti robotikos procesų automatizavimo (RPA) ir dirbtinio intelekto (DI) sprendimus. Projekto poveiklė – Įdiegti robotikos procesų automatizavimo ir dirbtinio intelekto sprendimai.

Finansuojama pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaimenizuotis“ veiklos „Finansinės paskatos verslo paslaugų centrams vystyti ir diegti robotikos procesų automatizavimo (RPA) ir dirbtinio intelekto (DI) sprendimus“ apraše bei projektų administravimo ir finansavimo taisyklėse nustatytas sąlygas ir tvarką.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas