„Sony“ susižėrė tris TIPA apdovanojimus: pripažinimo sulaukė bendrovės sukurtos kameras bei naujausias makro objektyvas

Pranešimas spaudai

2024-04-24, 12:59

0 komentarų

„Sony“ didžiuojasi galėdama pranešti, kad Techninių vaizdų spaudos asociacija dar kartą įvertino „Sony“ veiklą ir naujoves, iš viso gavusi keturis TIPA apdovanojimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ susižėrė tris TIPA apdovanojimus: pripažinimo sulaukė bendrovės sukurtos kameras bei naujausias makro objektyvas

Šiais metais „Sony“ laimėjo tokiose kategorijose, tokiose kaip "Geriausias profesionalus hibridinis fotoaparatas" su „Alpha 9 III“ ir "Geriausias APS-C fotoaparatas ekspertams" su "Alpha 6700".

Geriausias APS-C fotoaparatas profesionalams: „Sony Alpha 6700“

„Sony Alpha 6700" sukurtas turinio kūrėjams, norintiems turėti platų fotografavimo ir vaizdo įrašų kūrimo įrankių pasirinkimą. Fotoaparate įdiegta daugybė funkcijų, pritaikytų iš "Sony Cinema Line" serijos modelių. Filmuoti aktyvias scenas paprasta, nes filmavimo ir fotografavimo režimais objektus galima sekti realiuoju laiku, fotografuoti 11 kadrų per sekundę greičiu, o esant silpnam apšvietimui automatinis fokusavimas su dirbtiniu intelektu veikia iki -3EV.

Specialios filmavimo funkcijos apima patobulintą dirbtinio intelekto valdomą automatinį kadravimo režimą, skirtą objekto sekimui filmuojant vlogus, platų laiko intervalų nustatymų pasirinkimą, srautinio perdavimo, bendrinimo ir "Creative Cloud" ryšį per USB ir "Wi-Fi". Įrenginys taip pat siūlo unikalų formatą didelio efektyvumo vaizdo failų formatą HEIF, kuris užima mažiau vietos, tačiau išsaugo vaizdo kokybę.

Dėl to jis ypač naudingas didelės kadrų spartos vaizdo įrašams ir kelių vaizdų saugojimui serijomis, HDR ir panašiems didelio duomenų kiekio reikalaujantiems rėžimams.

Geriausias profesionalus hibridinis fotoaparatas: „Sony Alpha 9 III“

Globalaus užrakto sistemos vienu metu įrašo visus kadre esančius pikselius, o ne fiksuoja "slenkančiuoju užraktu". „Alpha 9 III“ yra pirmasis viso kadro hibridinis fotoaparatas. Fotoaparato privalumai: didžiausias užrakto greitis 1/80 000 s, kadravimo greitis iki 120 kadrų per sekundę su pilnu AF/AE sekimu JPEG ir RAW formatuose, taip pat blykstės sinchronizavimas esant bet kokiam užrakto greičiui ir nauja funkcija "Pre-Capture", kuri įrašo akimirkas, įvykusias prieš atleidžiant užraktą.

Vaizdo operatoriams, ypač socialinių ir sporto sričių fotografams, visuotinis užraktas pašalina tokius artefaktus ir defektus kaip drebėjimas, šviesos mirgėjimas ir ekrano trūkčiojimas, kuris atsiranda dėl vaizdo įrašymo metu išsijungiančios blykstės. TIPA redaktoriai mano, kad pasaulinio užrakto technologija padės sukurti naują hibridinių fotoaparatų rūšį, kuri pakeis tai, ką gali fiksuoti fotoaparatai, ir į profesionalų rinkinį įtrauks naujų įrankių ir metodų.

Geriausias makro objektyvas: „Sony FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“

Į šį klasikinį židinio nuotolio objektyv1 įdiegtos visos naujausios fokusavimo ir sekimo technologijos, trumpesniame ir lengvesniame korpuse. Tai pirmasis savo klasės priartinantis objektyvas, siūlantis 0,5X makro priartinimo galimybę visame priartinimo diapazone, o naudojant su 2 kartų telekonverteriu - iki pilno makrolygio.

Artimojo fokusavimo galimybės buvo patobulintos naudojant dinaminį fokusavimo elementą, kuris leidžia pasiekti mažiausią 10,2 colio (@26 cm) fokusavimo atstumą esant 70 mm atstumui, kuris kartu su suapvalinta 9 lapelių diafragma sukuria nuostabų bokeh efektą.

Vaizdo operatoriams „Sony“ kino padalinys pristato naujas funkcijas - tiesioginio rankinio fokusavimo funkciją, skirta greitam fokuso reguliavimui AF režimu. Keturi „XD“ linijiniai varikliai, du kiekvienai objekto sekimo funkcijai, kurie padeda sekti fokusavimą priartinant ir užtikrinti fiksuotą aštrumą, o tai naudinga ir fotografuojant, ir filmiuojant. „Sony“ OSS (Optical Steady Shot) veikia kartu su fotoaparato korpuso stabilizavimo sistema, kad padėtų sudėtingais apšvietimo scenarijais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas