Aiškėja kaip atrodys „Honor 90“ serijos telefonai: pirkėjus ketinama nustebinti ne tik išskirtiniais dizaino sprendimais, bet ir puikiomis specifikacijomis

Lukas Snarskis

2023-05-17, 08:41

0 komentarų

Kinijos kompanija „Honor“, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, neslepia ambicingų planų, o tai puikiai iliustruoja ir naujausi bendrovės išmanieji telefonai. Šiemet gamintojas pristatė jau ne vieną dėmesio vertą įrenginį, o dabar ruošiasi ir naujų produktų pristatymui.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Aiškėja kaip atrodys „Honor 90“ serijos telefonai: pirkėjus ketinama nustebinti ne tik išskirtiniais dizaino sprendimais, bet ir puikiomis specifikacijomis

Internete jau kuris laikas kalbama apie naujuosius „Honor 90“ serijos išmaniuosius telefonus. Jau yra žinoma, jog šie įrenginiai debiutuos gegužės 19 dieną, o mums bus pademonstruoti du modeliai. Kinijos kompanijos atstovai ketina pristatyti „Honor 90“, o taip pat ir „Honor 90 Pro“ modelius.

Dabar pasirodė ir pirmoji šios serijos įrenginių nuotrauka, kuri atskleidžia tam tikrus dizaino sprendimus, kuriuos ketinama panaudoti. Dešinėje pusėje matomas įrenginys bus „Honor 90 Pro“, kuris turės suapvalinto šešiakampio kamerų iškilimą, kuris yra padalintas į dvi dalis. Nesunku pastebėti, jog šio modelio nugarėlė turės ir specialią tekstūrą.

Standartinis „Honor 90“ modelis taip pat turės du atskirus kamerų iškilimus, tačiau jie bus apvalūs. Šis išmanusis telefonas taip pat bus padengtas išskirtine tekstūra, kuri suteiks stilingą išvaizdą.

Remiantis naujausia informacija, abu šios serijos išmanieji bus siūlomi išankstinių pardavimų metu, kurie startuos gegužės 29 dieną. Oficiali prekybos pradžios data – birželio 7 diena. Tiesa, kol kas nėra žinoma ar „Honor 90“ serijos įrenginiai pasieks ir Europą, tačiau tokia informacija turėtų paaiškėti pristatymo metu.

Jau yra žinomos ir kai kurios „Honor 90“ serijos įrenginių specifikacijos. Pranešama, jog standartinis modelis turės 66W greitąjį įkrovimą, o „Pro“ modelis – 100W, tačiau baterijų talpos kol kas dar nėra atskleidžiamos.

Tikėtina, kad abu išmanieji telefonai turės lenktais kraštais padabintus ekranus su 1.5K+ raiška, o viršutinėje dalyje bus nedidelis apskritimas, kur rasime asmenukių kameras. Įrenginių veikimą palaikys „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ mikroschemų rinkiniai.

„Honor 90“ serijos modeliai turės po tris kameras nugarėlėje, o pagrindinė jų turėtų būti aprūpinta 200 MP raiškos vaizdo jutikliu. Čia bus naudojamas „Samsung S5KHP3“ sensorius. Išmanieji taip pat turės 50 MP plataus kampo objektyvą, o trečiasis sensorius – gylio.

Kaip jau minėjome, abu šie išmanieji telefonai turėtų debiutuoti jau gegužės 19 dieną. Visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas