Aiškėja pagrindinis „Galaxy Fold5“ ir „Flip5“ telefonų baterijų tiekėjas: trečius metus iš eilės bus naudojamos to paties gamintojo akumuliatoriai

Lukas Snarskis

2023-04-17, 07:16

0 komentarų

Dabartinė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė „Samsung“ 2022 metus pabaigė su kiek mažesniais tokio tipo įrenginių pardavimais, tačiau dabar aiškėja ką bendrovė planuoja šiemet.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Aiškėja pagrindinis „Galaxy Fold5“ ir „Flip5“ telefonų baterijų tiekėjas: trečius metus iš eilės bus naudojamos to paties gamintojo akumuliatoriai

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Samsung Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ išmaniuosius telefonus, kurių debiutas turėtų įvykti antroje šių metų pusėje. Dabar aiškėja ir kokius akumuliatorius ketinama panaudoti šiuose įrenginiuose.

Remiantis „TheElec“ informacija, sulenkiami „Samsung“ išmanieji telefonai ir toliau naudos „LG Energy Solution“ pagamintas baterijas. Toks pasirinkimas neturėtų stebinti, mat šios serijos įrenginiai jau trejus metus naudojo būtent „LG Energy Solution“ pagamintus akumuliatorius ir, panašu, tai artimiausiu metu nepasikeis.

Tiesa, „LG Energy Solution“ nėra vienintelis baterijų tiekėjas „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ serijos įrenginiams. 2023 metų „Samsung“ sulankstomiems išmaniesiems telefonams skirtus akumuliatorius taip pat tieks „Samsung SDI“ ir Kinijos bendrovės „Amperex Technology Limited“, o tai turėtų padėti išvengti bet kokių vėlavimų, galinčių atsirasti dėl problemų, susijusių su baterijų tiekimo grandine.

Skelbiama, kad vienos baterijos kaina turėtų būti apie 10-15 JAV dolerių, kas yra maždaug 9-13,5 eurų, o kadangi „Galaxy Z Fold5“ ir „Samsung Galaxy Z Flip5“ dėl savo sulankstomos konstrukcijos naudos du elementus, bendra baterijų kaina vienam išmaniajam telefonui sieks iki 30 JAV dolerių, kas yra maždaug 27 eurai.

Visai neseniai buvo pasirodę pranešimų ir apie šių sulenkiamų telefonų kamerų savybes. Pranešama, jog „Samsung Galaxy Fold5“ turės tą pačią 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o taip pat ir 12 MP plataus kampo bei 10 MP teleobjektyvą. „Galaxy Flip5“ taip pat išsaugos pernai metais turėtas dvi 12 MP kameras, iš kurių viena yra plataus, o kita – itin plataus kampo.

Ir nors abu sulenkiami išmanieji telefonai ir turės tokios pačios raiškos vaizdo jutiklius, tačiau čia naudojami sensoriai turėtų būti nauja, kas leis pasiūlyti geresnę nuotraukų kokybę. Tiesa, kol kas nėra žinoma ar „Samsung“ ketina atnaujinti visus naudojamus sensorius ar tik kai kuriuos iš jų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas