„Android“ telefonų turėtojams tai patiks: jau dabar galima išbandyti „Android 14“, sužinokite kaip tai padaryti

Lukas Snarskis

2023-05-11, 15:20 (atnaujinta 2023-05-12, 02:09)

1 komentaras

„Google“ kuriama ir plėtojama „Android“ operacinė sistema kasmet sulaukė didžiulio atnaujinimo, kuris pasiūlo įvairių naujų funkcijų bei kitų pasikeitimų. Šiemet debiutuos „Android 14“ operacinės sistemos versija, o jau dabar yra išleistos ir dvi bandomosios versijos.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Android“ telefonų turėtojams tai patiks: jau dabar galima išbandyti „Android 14“, sužinokite kaip tai padaryti

Išbandyti bandomąją „Android 14“ operacinės sistemos versiją gali tie, kurie turi reikalavimus atitinkančius „Google Pixel“ išmaniuosius telefonus, o dabar tokia galimybė atsirado ir kai kurių kitų įrenginių turėtojams. Jau dabar naująją „Android 14“ versiją gali išbandyti kai kurių „OnePlus“, „Oppo“, „Realme“, „Xiaomi“ bei keletos kitų gamintojų telefonus turintys asmenys.

Bandomoji „Android 14“ operacinės sistemos versija gali būti įdiegta labai paprastai, o tam tereikia laikytis gamintojų nurodomų instrukcijų. Prieš pradedant, svarbiausia, įsitikinti, kad esate pasidarę atsarginę duomenų kopiją. Kaip bebūtų, tai dar nėra galutinė „Android“ versija, todėl joje gali pasitaikyti įvairių spragų.

Pranešama, jog jau dabar išbandyti naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją gali „Nothing Phone (1)“, „OnePlus 11“, „Vivo X90 Pro“, „iQOO 11“, „Realme GT 2 Pro“, „Xiaomi 13 Pro“, „Xiaomi 13“, „Xiaomi 12T“ ir „Oppo Find N2 Flip“ išmaniųjų telefonų savininkai. Verta pastebėti, kad kai kuriems įrenginiams skirtos programinės įrangos versijos jau dabar turi tam tikrų klaidų.

Jeigu nekantraujate ir vis tiek norite išbandyti naująją „Google“ kuriamos operacinės sistemos versiją – žemiau pateikiame informaciją, kur galite rasti visas instrukcijas kaip tai padaryti jau dabar.

Priminsime, jog birželio bei liepos mėnesiais turėtų būti išleistos ir dar dvi „Android 14“ operacinės sistemos versijos, o pilna versija turėtų pasirodyti šį rudenį. Nors naujoji „Android“ versija dar tebėra testuojama, numatoma, kad atnaujinus operacinę sistemą įrenginio valdymas taps dar patogesniu.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas