„Android“ telefonuose netrukus atsiras naudinga naujovė: „Google“ ketina palengvinti paieškos procesą, susijusį su nežinomais telefonų numeriais

Arnas Balčiūnas

2024-04-06, 17:15

0 komentarų

„Google Play“ parduotuvė šiuo metu yra didžiausia tokio tipo programėlė pasaulyje, kuri įdiegta kone kiekviename „Android“ išmaniajame telefone. „Google“ nuolat atnaujina ne tik šią parduotuvę, bet ir rūpinasi įvairiomis „Android“ naujovėmis, kurios suteikia vartotojams papildomų galimybių.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Android“ telefonuose netrukus atsiras naudinga naujovė: „Google“ ketina palengvinti paieškos procesą, susijusį su nežinomais telefonų numeriais

Radote savo telefone praleistą skambutį, tačiau jums skambino nežinomas numeris? Ar prieš nuspręsdami, ar perskambinti, nenorėtumėte tiksliai žinoti, kas skambino? Panašu, jog „Google“ ketina pasiūlyti tokią galimybę „Android“ išmaniuose telefonuose.

„Google Phone“ programėlės beta versija 127.0.620688474 turi naują galimybę, kuri leidžia surasti informaciją apie nežinomo numerio savininką. Kūrėjai ketina pridėti specialų mygtuką, kuris leis atlikti paiešką internete ir išsiaiškinti, kas išties jums skambino.

Anksčiau tokią paiešką reikėdavo atlikti rankiniu būdu – nukopijuojame telefono numerį, įvedame jį į „Google“ paiešką ir tuomet bandome surasti informaciją apie tikrąjį skambučio autorių. „Google“ nori paspartinti šį procesą, o dėl šios priežasties bus atlikti minėti pakeitimai.

Tiesa, reikėtų pastebėti, jog Lietuvoje tokie pokyčiai neturėtų būti itin efektyvūs. Ieškant informacijos apie tam tikrą telefono numerį, dažniausiai mes galime rasti tik duomenis apie tuos skambintojus, kurie naudojasi įmonės numeriu, o pastaroji informacija yra nurodyta „Google“ paieškoje.

Pranešama, jog tokia galimybė jau kuris laikas testuojama Japonijoje, o tarptautinėje rinkoje šios naujovės turėtumėme sulaukti birželio mėnesį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas