„Apple“ ir vėl turi problemų su telefonų gamyba: naujųjų „iPhone“ gali tekti palaukti ilgiau, kai kurių modelių lauksite visą amžinybę

Lukas Snarskis

2022-11-07, 11:10 (atnaujinta 2022-11-30, 12:46)

0 komentarų

Technologijų rinkoje pastaruosius keletą metų netrūksta problemų. Daugelį gamintojų kamuoja tam tikrų mikroschemų trūkumas, o situacijos nesušvelnina ir COVID-19 pandemija, kuri nors ir aprimo, tačiau kai kuriuose regionuose vis dar yra opi problema.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Apple“ ir vėl turi problemų su telefonų gamyba: naujųjų „iPhone“ gali tekti palaukti ilgiau, kai kurių modelių lauksite visą amžinybę

Su COVID-19 pasekmėmis vis dar susiduria JAV technologijų milžinė „Apple“, kuri turi problemų su „iPhone 14 Pro“ serijos išmaniaisiais telefonais. Kompanijos atstovai išplatino pranešimą, kuriame patvirtino, jog Kinijoje esanti „Foxconn“ gamykla veikia ribotu pajėgumu, o tai turės didelės įtakos naujųjų įrenginių pristatymui.

Remiantis naujausiais pranešimais, Kinijoje ir vėl įvedami COVID-19 apribojimai, kurie paveiks „Foxconn“ gamyklos veiklą. „Apple“ atstovų teigimu, šiuo metu gamyba vyksta žymiai lėtesnėmis apsukomis nei turėtų. O tai blogos naujienos tiems, kurie laukia „iPhone 14 Pro“ arba „iPhone 14 Pro Max“ išmaniųjų telefonų, nes šis laukimas gali trukti dar ilgiau.

Analitikai pastebi, jog daugelyje šalių jau dabar laukimo laikas yra ganėtinai ilgas. Pavyzdžiui, JAV gyventojai, norėdami įsigyti naujuosius „iPhone 14 Pro“ serijos įrenginius dabar turi laukti jau nebe 5 dienas, o net 25. Žvelgiant į Lietuvos pardavėjus, galima pastebėti, jog „Telia“ visai neturi šios serijos modelių, o kiti ryšio operatoriai juos parduodama be jokių papildomų pastabų apie ilgesnį pristatymo lieka.

Tiesa, gera naujiena tai, kad tai greičiausiai įtakoja tik „Pro“ serijos išmaniuosius. „Apple“ neužsimena apie „iPhone 14“ ar „iPhone 14 Plus“ modelius, kurių gamyba, tikėtina, vyksta įprastiniu ritmu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas