„Apple“ ketina atlikti ilgai lauktus pakeitimus: išskirtiniai „iPhone 15 Pro“ maketai atskleidžia intriguojančius telefono pokyčius

Lukas Snarskis

2023-02-20, 11:56

2 komentarai (-ų)

JAV technologijų milžinė „Apple“ dar visai neseniai pristatė „iPhone 14“ serijos išmaniuosius telefonus. Kaip ir įprasta, kone iškart po pristatymo prasidėjo kalbos ir apie naujos kartos modelius. Niekam ne paslaptis, jog šių metų rudenį išvysime naujuosius „iPhone 15“, o informacijos apie juos – vis daugiau.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Apple“ ketina atlikti ilgai lauktus pakeitimus: išskirtiniai „iPhone 15 Pro“ maketai atskleidžia intriguojančius telefono pokyčius

2023 metų rudenį „Apple“ ketina pristatyti naujuosius „iPhone 15“ serijos išmaniuosius telefonus, o rugsėjį įvyksiančio pristatymo metu turėtume išvysti „iPhone 15 Pro“, o taip pat ir „Pro Max“ bei dar du variantus, kurie pasiūlys kiek prastesnes specifikacijas už patrauklesnę kainą. Ir nors dabar dar tik vasaris, tačiau informacijos apie naujuosius „Apple“ flagmanus pasirodo vis daugiau.

Internete pasirodė pirmieji „iPhone 15 Pro“ išmaniojo telefono maketai, kurie sukurti pagal vieno dėkliukų gamintojo turimus maketus. Nors jokia informacija apie naująjį „Apple“ flagmaną nėra patvirtinta oficialiai, tačiau naujausios nuotraukos leidžia susidaryti vaizdą kaip gali atrodyti šių metų rudenį debiutuosiantis išmanusis. Nesunku nuspėti, kad labiausiai į akis krintanti detalė – USB-C įkrovimo lizdas.

Pateikti „iPhone 15 Pro“ išmaniojo telefono maketai atskleidžia, jog „Apple“ gali priimti sprendimą kiek užapvalinti išmaniojo telefono kraštus, o tokia savybė gali pasižymėti ir naujojo flagmano ekranas. Tikėtina, kad tokia savybė leis įrenginiui žymiai patogiau nugulti rankoje. Pastebima ir tai, jog nugarėlėje esantis kamerų iškilimas yra kiek didesnis nei dabar rinkoje parduodamų modelių.

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Apple“ planus dar labiau patobulinti savo flagmanų kameras, o ir naujausi maketai leidžia tikėtis didesnių objektyvų nei anksčiau. Nuotraukos atskleidžia, jog kamerų išdėstymas išliks nepakitęs. Pasikeitimai gali paliesti ir „iPhone“ briaunose montuojamus mygtukus. Sklando gandai, kad JAV technologijų milžinė gali atsisakyti fizinių mygtukų naudojimo, o juos turėtų pakeisti tam skirti sensoriai, o pirmieji maketai tokią informaciją patvirtina.

„iPhone 15 Pro“ išmanusis telefonas turėtų pasižymėti tokios pačios įstrižainės ekranu kaip ir „iPhone 14 Pro“ variantas, tačiau atkreipiama dėmesį, jog naujasis modelis turės gerokai mažesnius rėmelius. Tai leidžia tikėtis ir mažesnių šio įrenginio matmenų. Viršutinėje ekrano dalyje – nepakitusi „Dynamic Island“ išpjova, kuri pokyčių nesulauks.

Kaip jau minėjome, šie maketai yra sukurti išmaniesiems telefonams dėkliukus gaminančios bendrovės, kuri jau dabar pradeda ruošti naujus produktus „Apple“ flagmanams. Kaip bebūtų, tokia informacija nėra oficialiai patvirtinta, nes „iPhone 15“ serijos įrenginių pristatymas turėtų įvykti tik rugsėjo mėnesį.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas