„Apple“ nori, kad jūs atsinaujintumėte savo „iPhone“: pateikia priežastis, kodėl turėtumėte atsisakyti savo „iPhone 11“ ar „iPhone 12“ ir įsigyti naujausią modelį

JAV technologijų bendrovė „Apple“ kasmet pristato naujus išmaniuosius telefonus. Naujausi „iPhone“ įrenginiai nuolat atsiduria tarp perkamiausių, tačiau pirkėjai vis rečiau sutinka atsinaujinti savo turimą prietaisą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Apple“ nori, kad jūs atsinaujintumėte savo „iPhone“: pateikia priežastis, kodėl turėtumėte atsisakyti savo „iPhone 11“ ar „iPhone 12“ ir įsigyti naujausią modelį

Turintys „iPhone 11“ ar „iPhone 12“ serijos išmaniuosius telefonus – turėtų suklusti. „Apple“ mano, kad jums atėjo laikas, kuomet reikėtų įsigyti vieną iš naujausių „iPhone 15“ serijos modelių. Tiesą sakant, bendrovė yra taip pasiryžusi įtikinti jus atsinaujinti, kad savo svetainėje sukūrė visą puslapį tik šiam tikslui.

Nors jo pavadinimas „Kodėl verta atsinaujinti“ atrodo pakankamai bendrinis, kad būtų taikomas bet kokiam senam įrenginiui, „Apple“ konkrečiai orientuojasi tik į tuos, kurie turi minėtus „iPhone 11“ ir „iPhone 12“ kartos įrenginius.

Jei turite „iPhone 13“, „iPhone 14“, „iPhone XS“, „iPhone XR“ ar „iPhone X“, naujoji svetainė jums nėra skirta. Na, arba bent jau taip leidžia suprasti „Apple“ atstovai.

Kaip bebūtų, jeigu turite vieną iš tikslinių telefonų, kuriuos jau minėjome teksto pradžioje, „Apple“ jums papasakos apie visus skirtumus tarp jūsų įrenginio ir naujesnio, kurį išsirinksite iš „iPhone 15“ šeimos narių.

Akivaizdu, kad naujasis modelis bus geresnis beveik viskuo - visa esmė čia ir yra tai pabrėžti, kad paskatintų jus atsinaujinti. Ar jis veiks? Tai parodys tik laikas. Kol kas, jei jums įdomu, eikite į visiškai naują „Apple“ puslapį ir perskaitykite, kodėl, jos nuomone, turėtumėte atsinaujinti. Tiesa, minėtasis puslapis neprieinamas lietuvių kalba.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas