„Apple“ pajamos sumažėjo, nuo katastrofos išgelbėjo fantastiški išmaniųjų telefonų pardavimai

„Apple“ vadovai pasidalino pirmojo šių metų ketvirčio rezultatais, kurie atskleidžia įdomios informacijos. Nors bendrovės pajamos ir kiek sumažėjo, tačiau tragiški kompiuterių ir planšečių pardavimai buvo puikiai kompensuoti išmaniųjų telefonų pardavimais.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Apple“ pajamos sumažėjo, nuo katastrofos išgelbėjo fantastiški išmaniųjų telefonų pardavimai

JAV technologijų milžinė paskelbė pirmojo šių metų ketvirčio pardavimų rezultatus, kurie yra geresni nei prognozavo daugelis analitikų. Pranešama, jog „Apple“ per pirmąjį metų ketvirtį pasiekė 94,8 mlrd. JAV dolerių pajamas, kas yra 3 proc. mažiau nei analogišku periodu pernai.

Nors bendrovės pajamos ir kiek sumažėjo, tačiau „iPhone“ išmaniųjų telefonų pardavimai mušė pirmojo ketvirčio metų rekordus, o visų laikų rekordą pasiekė ir bendrovės teikiamos paslaugos – „App Store“, „App Music“, „Apple Pay“ ir „iCloud“.

Pagrindinė priežastis kodėl „Apple“ fiksavo mažesnes pajamas nei pernai – mažesni kompiuterių ir planšečių pardavimai. Tačiau prastus pastarojo sektoriaus rezultatus puikiai paslėpė išmaniųjų telefonų pardavimai. Pranešama, jog „iPhone“ pardavimai surinko 51,3 mlrd. JAV dolerių pajamų, kas yra 2 proc. daugiau nei pernai.

Skelbiama, jog „Apple“ teikiamomis paslaugomis šiai dienai naudojasi 975 mln. vartotojų, o tai yra net 150 mln. daugiau nei praėjusiais metais. Bendrovės ataskaita atskleidžia ir tai, jog šiuo metu aktyvių įrenginių skaičius siekia jau net 2 mlrd.

Kompanijos vadovas Timas Cookas patikino, jog bendrovė ir toliau ketina atlikti ilgalaikes investicijas, o taip pat ir vykdyti savo planą, kurio tikslas yra iki 2030 metų padaryti didelę pažangą kuriant produktus be anglies dioksido pėdasakų, įskaitant ir jų gamybos grandinę.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas