Telefonai

„Apple“ susidūrė su netikėtomis problemomis: susidūrus su techninėmis bėdomis, ketinama atsisakyti planuotų „iPhone 15“ pakeitimų

JAV technologijų milžinė „Apple“ kasmet pristato naujus „iPhone“ išmaniuosius telefonus, kurie dažniausiai debiutuoja rudenį. Tačiau kalbos apie flagmanus sklinda nuolatos, o internete jau kuris laikas aptarinėjama ką naujo pasiūlys 2023 metų modeliai.

„Apple“ susidūrė su netikėtomis problemomis: susidūrus su techninėmis bėdomis, ketinama atsisakyti planuotų „iPhone 15“ pakeitimų

Internete jau kuris laikas sklandė gandai, jog „iPhone 15 Pro“ serijos išmanieji telefonai gali atsisakyti klasikinių mygtukų, kurie reaguoja į paspaudimą. Vietoje to, jie turėjo būti jutikliniai, panašūs į „namų“ mygtukus, kurie buvo naudojami senesniuose „iPhone“ modeliuose.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Analitikas Ming-Chi Kuo atskleidžia, kad „Apple“ gali atsisakyti jutiklinių mygtukų naudojimo „iPhone 15 Pro“ serijos įrenginiuose. Pasirodo, kad gamintojas turi „neišsprendžiamų techninių problemų", o tai reiškia, kad aukštos klasės „iPhone 15 Pro“ modeliai veikiausiai turės būti paleisti į prekybą su įprastais fiziniais mygtukais.

Tokio sprendimo pasekmes labiausiai pajaustų tiekėjai. Skelbiama, jog labiausiai nuo to nukentėtų „Cirrus Logic“. Ši bendrovė turėjo gaminti specialius mikroprocesorius, kurie skirti naujųjų jutiklinių mygtukų naudojimui. Taip pat žalos patirtų „AAC Technologies“ bendrovė, kuri yra „Taptic Engine“ tiekėja. Kitas tiekėjas – „Luxshare ICT“, dėl žymiai didesnio veiklos masto, tikėtina, kad patirtų mažiau žalos, pranešė Kuo.

Tiesa, „Apple“ kuriami išmanieji telefonai vis dar yra kūrimo etape, o tai reiškia, kad sprendimas gali būti pakeistas ir visgi galime pamatyti naują technologiją. Jei to neįvyks ir „Apple“ nuspręs likti prie įprastų mygtukų, tai masiniai gamybai bus nedidelė įtaka ir nauji „iPhone 15 Pro“ serijos modeliai turėtų pirkėjus pasiekti numatyti laiku.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas