Telefonai

Artėja naujojo „Sony“ flagmano pristatymas: aiškėja pirmosios savybės bei baterijos įkrovimo galimybės

„Sony“ ir toliau bando išsiskirti išmaniųjų telefonų segmente ir tuo metu, kai daug modelių sunku atskirti vienas nuo kito, ir toks požiūris yra sveikintinas. Per pastaruosius porą metų „Xperia“ serija daugiausia dėmesio skyrė trims modeliams – flagmanų 1 serijai, kompaktinei 5 linijai ir vidutinės klasės 10 šeimai.

Artėja naujojo „Sony“ flagmano pristatymas: aiškėja pirmosios savybės bei baterijos įkrovimo galimybės

Japonijos technologijų milžinė „Sony“ jau kuris laikas ruošia naująjį „Xperia 5 V“ išmanųjį telefoną, o dabar aiškėja, kad šio modelio pristatymas gali įvykti gerokai anksčiau nei tikėtasi. Pranešama, jog naujojo įrenginio galime sulaukti jau kito ketvirčio metu.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dar nepristatytas „Sony Xperia 5 V“ išmanusis telefonas buvo aptiktas 3C sertifikavimo duomenų bazėje, o ši informacija atskleidžia, jog įrenginys gali būti aprūpintas 33W įkrovimo galimybe. Deja, tačiau baterijos talpa išlieka nežinoma.

„Xperia 5 V“ modelis anksčiau buvo pastebėtas ir „Geekbench“ platformoje, kas leido sužinoti, jog šis įrenginys naudos „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesorių. Pastarasis modelis taip pat turėjo 16 GB operatyviosios (RAM) bei veikė su „Android 13“ operacinės sistemos versija.

Priminsime, jog dažniausiai „Xperia 5“ linijos telefonai būna pristatomi rugsėjo arba spalio mėnesį, tačiau šiemet šio „Sony“ pristatymo tikimasi jau gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Kaip bebūtų, tikslūs japonų milžinės planai kol kas nėra žinomi.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas