Artėjant „Sony“ flagmano pristatymui – aiškėja ir jo kaina: naujasis „Xperia 1 VI“ modelis turėtų būti kiek pigesnis nei jo pirmtakas

Lukas Snarskis

2024-04-29, 13:50

0 komentarų

Anksčiau buvo skelbiama, jog „Sony“ savo naujausių įrenginių pristatymą gali surengti Barselonoje vykusioje „Mobile World Congress“ parodoje, tačiau tokia informacija nepasitvirtino. Tačiau jau žinoma oficiali pristatymo data, o laukti liko nebedaug.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Artėjant „Sony“ flagmano pristatymui – aiškėja ir jo kaina: naujasis „Xperia 1 VI“ modelis turėtų būti kiek pigesnis nei jo pirmtakas

Japonijos technologijų milžinė naujausią savo flagmaną pristatys jau gegužės 17 dieną, o nenumaldomai artėjant šiam renginiui – daugėja informacijos apie patį „Xperia 1 VI“ modelį. Dabar aiškėja ir galima šio išmaniojo telefono kaina.

Remiantis naujausia informacija, „Sony“ flagmanas bus kiek pigesnis nei praėjusiais metais. Nors kaina Europoje ir nėra žinoma, tačiau Taivane jis turėtų kainuoti maždaug 1 143 eurus, nors praėjusių metų variantas buvo parduodamas už 1 204 eurus.

Nors kainos mažinimas ir nėra labai didelis, tačiau daugiau nei 60 eurų mažesnė kaina – geras ženklas. Žinoma, kol kas nėra žinoma ar panaši kaina bus siūloma ir kituose regionuose, įskaitant Europą. Kas yra žinoma – kai kurios naujojo „Xperia 1 VI“ modelio specifikacijos.

Neseniai pasirodė dar nepristatyto „Sony Xperia 1 VI“ išmaniojo telefono maketai, kurie atskleidžia, jog įrenginys turės 6,5 colių įstrižainės ekraną. Naujasis bendrovės flagmanas ir toliau turės ausinių lizdą, o taip pat ir specialų fotografavimo mygtuką, kuris įmontuotas dešinėje pusėje.

„Xperia 1 VI“ modelio matmenys sieks 161,9 x 74,5 x 8,4 mm, kas rodo, kad šis variantas bus trumpesnis, tačiau platesnis už savo pirmtaką, kurio matmenys 165 x 71 x 8,3 mm. Taigi, akivaizdu, kad šeštoji karta pasirengusi atsisveikinti su 21:9 ekrano kraštinių santykiu, dėl kurio išsiskyrė ankstesni „Xperia 1“ serijos modeliai, ir vietoj to pasirenka kažką labiau atitinkančio tai, ką daro visi kiti flagmanai.

Priminsime, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie tai, kad „Xperia 1 VI“ modelis turės 12 GB arba 16 GB operatyviosios atminties. Pernai metais išleistas variantas turėjo tik 12 GB opciją.

Išmaniojo telefono nugarėlėje gamintojas ketina įmontuoti tris kameras ir visos jos bus aprūpintos 48 MP raiškos vaizdo jutikliais. Čia bus naudojami „Exmor T for mobile“ - naujas vaizdo jutiklis su dviejų sluoksnių tranzistoriniu pikseliu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas