Barselonoje pristatytas dar nematytas technologinis sprendimas: kinai aprūpins telefonus neįtikėtinai spalvinga technologija, pamatykite tai patys!

Barselonoje prasidėjo kasmetinė „Mobile World Congress“ technologijų paroda, kurios metu kompanijos pristato naujausius savo produktus. Žinoma, kaip ir kasmet, čia galima pamatyti ir įvairių naujovių ir koncepcinių modelių.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Barselonoje pristatytas dar nematytas technologinis sprendimas: kinai aprūpins telefonus neįtikėtinai spalvinga technologija, pamatykite tai patys!

Ispanijoje vykstančioje parodoje debiutavo ir Kinijos kompanija „Tecno“, kuri pristatė „Chameleon Coloring“ technologiją. Šis sprendimas leis papuošti išmaniųjų telefonų nugarėlę įvairiausiomis spalvomis, o tam tereikės vieno mygtuko paspaudimo.

„Chameleon Coloring“ technologija – tai pilno spektro elektrinio valdiklio prizmių spalvinimo technologija, kuriai naudojamas submikronų prizmės medžiagos tinklelis, kuris keičia kryptį, kai veikia elektrinis laukas. Tiksliai valdant prizmės kryptį, medžiaga gali laužti šviesą keliais skirtingais bangos ilgiais, suteikdama platų vaivorykštės spalvų spektrą.

Vertėtų pastebėti, jog ši technologija nėra ekranas , todėl neskleidžia šviesos. Vietoj to, šis sprendimas atspindi šviesą nuo paviršiaus, o proceso metu ji būna nuspalvinama tam tikromis spalvomis. Skelbiama, kad submikroninės prizmės išdėstymas gali būti valdomas rankiniu būdu, pasitelkiant programinį įrangą. Tai suteikia galimybę pasirinkti iš 1 600 skirtingų spalvų.

Naujasis „Tecno“ sprendimas taip pat gali būti suderintas automatiškai, o atvaizduojama spalva gali būti parinkta pagal įrenginio baterijos būseną, grojamą muziką ar gautus pranešimus. Teigiama, kad ši technologija gali pakeisti spalvą iki 2 mln. kartų, todėl yra ganėtinai patvari. „Tecno“ atstovų teigimu, spalva pakeičiama per 0,03 sekundės.

Kinijos kompanijos atstovai kol kas neplanuoja pristatyti jokio įrenginio, kur būtų panaudotas šis sprendimas. Kaip bebūtų, net neabejojama, kad anksčiau ar vėliau „Tecno“ pasiūlys išmanųjį telefoną, kuris būtų aprūpintas naująja „Chameleon Coloring“ technologija.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas