Barselonoje turėtumėme išvysti naujausią „Sony“ flagmaną: aiškėja, kokius atnaujinimus pasiūlys šio įrenginio kameros

„Sony“ ir toliau bando išsiskirti išmaniųjų telefonų segmente ir tuo metu, kai daug modelių sunku atskirti vienas nuo kito, ir toks požiūris yra sveikintinas. Per pastaruosius porą metų „Xperia“ serija daugiausia dėmesio skyrė trims modeliams – flagmanų 1 serijai, kompaktinei 5 linijai ir vidutinės klasės 10 šeimai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Barselonoje turėtumėme išvysti naujausią „Sony“ flagmaną: aiškėja, kokius atnaujinimus pasiūlys šio įrenginio kameros

2023 metais Japonijos milžinė pristatė visus pagrindinius savo įrenginius ir jau kuris laikas ruošiasi šių metų naujienų pristatymui. „Sony“ ketina dalyvauti kitąmet įvyksiančioje „Mobile World Congress“ parodoje, kuri, kaip ir kasmet, bus surengta Barselonoje. Šio renginio metu turėtų debiutuoti ir naujasis „Xperia 1 VI“ modelis.

Internete jau kuris laikas kalbama apie naująjį „Sony“ flagmaną, o dabar aiškėja ir daugiau informacijos. Pranešama, jog išmaniojo telefono nugarėlėje gamintojas ketina įmontuoti tris kameras ir visos jos bus aprūpintos 48 MP raiškos vaizdo jutikliais. Čia bus naudojami „Exmor T for mobile“ - naujas vaizdo jutiklis su dviejų sluoksnių tranzistoriniu pikseliu.

Neoficialiais duomenimis, vienas iš šių objektyvų bus 1/1,4 colio dydžio su f/1.4 diafragma bei pasiūlys 2x optinį priartinimą. Antrasis turėtų būti 1/2,7 colio dydžio bei naudos „Sony 2X2 On-Chip Lens“ technologiją. Šis sprendimas padeda užtikrinti didesnį sensoriaus jautrumą, geresnę fotografavimo raišką, dinaminį diapazoną ir greitį.

Trečiasis sensorius pasižymės analogiškomis savybėmis kaip ir aukščiau aprašytas, tačiau tai turėtų būti teleobjektyvas, kuris pasiūlys 3x optinį priartinimą. Pranešama, jog ši kamera bus aprūpinta ir „Sony Clear Image Zoom“ galimybe, kuri leidžia mėgautis nepriekaištinga nuotraukų kokybe.

Priminsime, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad naujasis „Sony Xperia 1 VI“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Išmanusis telefonas taip pat gali turėti galimybę, kuri visoms šiais įrenginiais užfiksuotoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams taikytų unikalų skaitmeninį parašą. Tokiu būdu būtų galima išvengti klastočių, tačiau kol kas neaišku kaip tokia galimybė veiktų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas