Besilankantiems „Akropolyje“ – galimybė laimėti „iPhone 15“ telefoną: organizuojamas žaidimas, sužinokite, kaip laimėti

Pranešimas spaudai

2024-03-19, 10:55

0 komentarų

2007 metais pasauliui pristatytas „iPhone“ išmanusis telefonas neatpažįstamai pakeitė mobiliųjų telefonų rinką, o rudenį pasirodęs naujausio modelio „Apple“ kūrinys „iPhone 15“ – vartotojų yra itin trokštamas modelis. Būtent „iPhone15“ kasdien laimėti kviečia Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Besilankantiems „Akropolyje“ – galimybė laimėti „iPhone 15“ telefoną: organizuojamas žaidimas, sužinokite, kaip laimėti

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ nuo kovo 18 dienos organizuoja žaidimą „Kasdien kasdien kasdien“, kurio metu kasdien vienam laimingajam prekybos ir pramogų centrų lankytojui bus dovanojamas „iPhone 15“ išmanusis telefonas.

„Matome, koks didelis yra „iPhone“ telefonų populiarumas ir kad tai tikrai yra dovana, kuri pradžiugins mūsų organizuojamo žaidimo laimėtojus. Nusprendėme sudaryti galimybę „Akropolių“ pirkėjams net šešias savaites kasdien laimėti po naujausio modelio šio prekių ženklo telefoną“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos vadovas.

Žaidimas truks 6 savaites – nuo kovo 18 iki balandžio 28 dienos. Jo laikotarpiu minėtų „Akropolių“ lankytojai, apsipirkę už 15 eurų arba daugiau ir „Akropolio“ informacijos centre pateikę žaidimo taisykles atitinkantį pirkimo kvitą, galės sukti laimės ratą ir iš karto sužinoti, ar jiems pavyko laimėti dienos prizą – „iPhone 15“ telefoną. Žaidimui registracija nėra reikalinga.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas