„Bitės“ klientams – fantastiškos naujienos: sudaryta išskirtinė sutartis, kuris suteiks aukščiausią kokybę, tačiau tai dar ne viskas

Pranešimas spaudai

2024-04-16, 17:55

2 komentarai (-ų)

Sparčiai keičiantis telefono skambučių tendencijoms ir vartotojų įpročiams, „Bitė Lietuva“ sudarė išskirtinę sutartį su tarptautine ryšio bendrove BICS. Ji tapo vieninteliu užsienio partneriu skambučiams į užsienį Lietuvoje ir Latvijoje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Bitės“ klientams – fantastiškos naujienos: sudaryta išskirtinė sutartis, kuris suteiks aukščiausią kokybę, tačiau tai dar ne viskas

Šis pokytis suteiks aukščiausią tarptautinių skambučių kokybę ir užtikrins dar didesnę apsaugą nuo sukčių.

„Skambučių tendencijos keičiasi ir skatina mus ieškoti naujų sprendimų, kurie kartu užtikrina ir dar stipresnę apsaugą nuo nuotolinių nusikaltėlių. Naujas susitarimas leis „Bitės“ telekomunikacijų bendrovėms teikti kokybiškas tarptautinių skambučių paslaugas, mažinant jų sudėtingumą“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja Gintas Butėnas, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Anot vadovo, išskirtinis sandoris yra rinkos pokyčių ir besikeičiančių klientų įpročių padarinys, kuris leis gerinti kokybę klientams bei valdyti bendrovės išlaidas.

11 mln. tarptautinių skambučių

BICS – pirmaujanti skaitmeninių sprendimų įmonė, visame pasaulyje kurianti patikimą ir saugią mobiliojo ryšio patirtį. Kaip teigia „Bitės“ vadovas, partnerystė su BICS leis užtikrinti ne tik kokybiškus tarptautinius skambučius, bet ir sustiprins kovą su sukčiais. Tai svarbi sritis, į kurią „Bitė“ pastaruoju metu nemažai investuoja.

„Tradicinių balso skambučių rinka itin greitai keičiasi, visoje Europoje vyksta spartus skambučių internetu – VoLTE – diegimas. VoLTE technologijos pagalba skambučiai vyksta ne mobiliuoju, o interneto ryšiu. Partnerystė su BICS užtikrins modernią apsaugą nuo sukčiavimo, kartu garantuojant plataus tinklo kokybę. Visa tai padės optimizuoti ir modernizuoti paslaugas bei vystyti technologinę plėtrą“, – pasakoja G. Butėnas.

Vadovas priduria, jog šių pokyčių svarbą rodo ir didelis klientų skambučių srautas į užsienį: „mūsų klientai aktyviai skambina į įvairias užsienio valstybes. Vien pernai, 2023 metais, „Bitės“ klientai atliko beveik 11 mln. tarptautinių skambučių.“

Užtikrins didesnę apsaugą nuo sukčių

„Ilgamečiai ir patikimi santykiai su „Bitė Group“ pereina į kitą etapą. Nuo šiol tampame vieninteliu tarptautiniu operatoriumi, teikiančiu paslaugas „Bitė Lietuva“ ir „Bitė Latvija“. Kol mes užtikrinsime kokybiškas paslaugas, partneriai galės sutelkti dėmesį į strateginius projektus bei optimizuoti išlaidų naštą“, – sako Sophie Greffier, BICS vyriausioji regiono vadovė.

Naujasis partnerystės etapas ir sudarytas sandoris leis klientams Lietuvoje ir Latvijoje teikti papildomų naudų. Vienas jų – ryšio naudotojų apsauga nuo nepageidaujamų laiškų ir sukčių skambučių rizikų.

„Šis modelis, kurį mes taikysime bendromis jėgomis kartu su BICS, leis išlaikyti aukštą paslaugų kokybę ir apsaugos mūsų klientus nuo įvairių sukčiavimo rizikų, pasiekiančių skambučiais“, – priduria G. Butėnas.

Leis optimizuoti išlaidas

Bendrovių susitarimas padės optimizuoti ir išlaidų naštą: „Vyraujančios tendencijos ir sparti vartotojų elgesio kaita rodo, kad ryšio operatoriai turi pritaikyti savo verslo modelius ir iš naujo įvertinti tradicinių skambučių paslaugų veiklos sąnaudas. Tai ypač aktualu tokiose rinkose, kaip Europa. Didėjantis šių paslaugų reguliavimo lygis lemia tarptautinių skambučių perdavimo paslaugų kainų ribas, tad šis sandoris su BICS leis optimizuoti tenkančią finansinę naštą.“

G. Butėnas priduria, kad dar prieš kelerius metus balso skambučiai buvo vienintelė klientų skambinimo galimybė, o dabar tai tik vienas iš daugelio būdų bendrauti.

2 komentarų

Robertas

Vagys nesilaiko sutartes , kainas kelia , nesibaigia akcija o jau pabrangina , neimkite jokiais būdais to bites .

Zigmas

Pondeivi lipk nuo kryžiaus,valdyk bepročius,sugalvoja Bite reklamuot pati blogiasia š...turbut gerai pamokėjo...

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas