Dar šį mėnesį galime išvysti ir naująjį „OnePlus Ace 3V“: išmanusis telefonas gali tapti pirmuoju, kuris veiks su „Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi

Arnas Balčiūnas

2024-03-10, 09:01

0 komentarų

Kinijos kompanija „OnePlus“ dar visai neseniai pristatė ne tik naująjį „OnePlus 12“, bet ir „OnePlus 12R“ išmanųjį telefoną. Abu šie įrenginiai jau prieinami ir Europoje, o dabar gamintojas ruošia ir dar vieną naują įrenginį.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Dar šį mėnesį galime išvysti ir naująjį „OnePlus Ace 3V“: išmanusis telefonas gali tapti pirmuoju, kuris veiks su „Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi

Išmaniųjų telefonų gamintojas ruošiasi pristatyti naują vidutinės klasės įrenginį, kuris bus žinomas kaip „OnePlus Ace 3V“. Dabar pasirodė ir pirmieji pranešimai apie šią „OnePlus“ naujieną, kuri turėtų debiutuoti dar šį mėnesį.

Remiantis naujausia informacija, šis „OnePlus“ išmanusis telefonas turėtų tapti pirmuoju įrenginiu pasaulyje, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi. Šis įrenginys taip pat turės 5 500 mAh talpos bateriją su 100W greituoju įkrovimu.

„OnePlus Ace 3V“ gali būti aprūpintas 1.5K raiškos ekranu, tačiau tai yra visa informacija, kuri šiuo metu žinoma apie šį išmanųjį telefoną. Jeigu jo debiutas išties įvyks dar šį mėnesį, tikėtina, kad daugiau informacijos sužinosime jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas