Daugelis telefonų turėtojų šias naujienas pasitiks plojimais: „Google“ testuoja galimybę, kurios laukiama jau daugelį metų, tačiau džiaugtis dar ankstoka

Lukas Snarskis

2024-03-19, 10:55 (atnaujinta 2024-03-19, 15:41)

0 komentarų

„Google Play“ parduotuvė šiuo metu yra didžiausia tokio tipo programėlė pasaulyje, kuri įdiegta kone kiekviename „Android“ išmaniajame telefone. „Google“ nuolat atnaujina ne tik šią parduotuvę, bet ir rūpinasi įvairiomis „Android“ naujovėmis, kurios suteikia vartotojams papildomų galimybių.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Daugelis telefonų turėtojų šias naujienas pasitiks plojimais: „Google“ testuoja galimybę, kurios laukiama jau daugelį metų, tačiau džiaugtis dar ankstoka

„Google“ sukurta programėlių parduotuvė turi limitą, kuris vienu metu leidžia siųstis tik vieną programėlę. Tai reiškia, jog bandant atsisiųsti kelias aplikacijas vienu metu – iš pradžių bus atsiųsta viena, o tik paskui pradėta siųsti kitą. Tačiau ateityje tai gali pasikeisti įdiegus lygiagretų atsisiuntimą.

JAV technologijų bendrovė kuria sprendimą, kuris leistų „Google Play“ parduotuvės vartotojams vienu metu atsisiųsti keletą skirtingų programėlių, skelbia „TheSpAndroid“. Ir tau jau ne pirmas kartas, kuomet „Google“ testuoja šią galimybę, tačiau ji niekada taip ir nebuvo pristatyta „Android“ įrenginių turėtojams.

Tokia funkcija testuojama „Google Play“ programėlės versijoje 40.0.13, o jeigu ši galimybė bus išleista viešam naudojimui – tam reikės pakeisti keletą nustatymų. Negana to, tokia atsisiuntimo galimybė turi ir keletą apribojimų.

Pranešama, jog lygiagretus atsisiuntimas neveiks bandant atnaujinti telefone esančias programėles. Atnaujinimai ir toliau vyktų eilės tvarka, taip kaip yra ir dabar – iš pradžių atnaujinama viena aplikacija ir tik paskui kita. Tačiau tai dar ne viskas. Panašu, kad „Google“ leis siųstis ne daugiau dviejų programėlių vienu metu. Tiesa, gali būti pateikta ir papildoma parinktis, kuri leistų siųsti iki penkių aplikacijų.

Naujoji funkcija šiuo metu yra paslėpta „Google Play“ bandomojoje versijoje ir kol kas nėra jokios garantijos, kad ji bus prieinama viešai. Kaip jau minėjome, tokią galimybę „Google“ testavo ir anksčiau, tačiau ji taip ir nebuvo pristatyta.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas