„Google“ ir vėl pakeitė savo nuomonę: paskelbė apie pokyčius, kurie „Pixel 8“ telefonų turėtojams leis išbandyti fantastišką naujovę

Arnas Balčiūnas

2024-04-02, 10:55

0 komentarų

„ChatGPT“ baigiant įsitvirtinti generatyvinio dirbtinio (DI) intelekto sinonimu, „Google“ į pažangiųjų asistentų lenktynes netikėtai grįžo su naujomis jėgomis. Vasarį paieškos milžinė savo įrankio pavadinimą pakeitė iš „Bard“ į „Gemini“ ir jį dar giliau integravo savo paslaugose.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Google“ ir vėl pakeitė savo nuomonę: paskelbė apie pokyčius, kurie „Pixel 8“ telefonų turėtojams leis išbandyti fantastišką naujovę

Bendrovės požiūris į „Gemini“ rodo, kad jai jis nėra tik vienas iš kelių dešimčių jos produktų. DI asistentu kiekvieną mėnesį jau naudojasi daugiau nei 300 milijonų vartotojų, o jų skaičių iki 2024 m. pabaigos tikimasi išauginti iki vieno milijardo.

„Google“ planavo naująjį dirbtinio intelekto sprendimą pasiūlyti tik „Google Pixel 8 Pro“ išmaniųjų telefonų turėtojams, nepaisant to, jog „Pixel 8“ veikia su tuo pačiu mikroschemų rinkiniu ir taip pat galėtų suteikti analogiškas galimybes. Ir, panašu, kad „Google“ vadovai persigalvojo.

JAV technologijų bendrovės atstovai išplatino pranešimą, kuriame teigė, jog pastebėjo didelį „Pixel 8“ savininkų „susirūpinimą“ dėl „Gemini Nano“. Žinoma, bendrovė dar kartą paaiškino, kaip tokių didelių kalbų modelių paleidimas telefonuose su skirtingomis atminties specifikacijomis gali lemti skirtingą naudotojo patirtį.

„Gemini Nano“ visus „Pixel 8“ išmaniųjų telefonų turėtojus turėtų pasiekti birželio mėnesį, kuomet bus išleistas programinės įrangos atnaujinimas su įvairiais patobulinimais.

Priminsime, jog „Gemini Nano“ valdys dvi naujas funkcijas - apibedrininimą įrašymo programoje ir išmanųjį atsakymą „Gboard“ aplikacijoje. Šios funkcijos bus įdiegtos ir „Pixel 8“, ir „Pixel 8 Pro“ telefonuose ir veiks net neprisijungus prie interneto, nes jas palaiko įrenginyje esantis „Gemini Nano“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas