„Google“ jau ruošia pigesnį „Pixel 6a” modelį: aiškėja pirmosios savybės, pasirodė išskirtinės nuotraukos

„Google“ jau ruošia pigesnį „Pixel 6a” modelį: aiškėja pirmosios savybės, pasirodė išskirtinės nuotraukos

Lukas Snarskis

Spalio mėnesį JAV milžinė „Google“ pademonstravo naujuosius „Pixel 6” serijos išmaniuosius telefonus, kurie pasiūlė kaip niekada daug naujovių. Įrenginiai pasipuošė išskirtiniu dizainu, o taip pat ir naujais „Tensor“ procesoriais, kurie gamintojui atvėrė visiškai naujas galimybes.

„Google“ pastaraisiais metais savo gerbėjams pasiūlo ne tik aukščiausios klasės flagmanus, tačiau ir kiek pigesnius modelius, kurie dažniausiai būna itin panašūs į pagrindinius bendrovės produktus. Kitąmet turėtų debiutuoti naujasis „Google Pixel 6a”, o visai neseniai internete pasirodė ir pirmoji informacija apie šį modelį.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

GOOGLE-PIXEL6A-5K2

Remiantis „91mobiles“ informacija, naujasis „Pixel 6a” bus aprūpintas analogišku dizainu kaip ir pagrindiniai bendrovės flagmanai. Pranešama, kad priekinėje telefono dalyje rasime 6,2 colių įstrižainės ekraną, kurio viršutinėje dalyje rasime nedidelį asmenukėms skirtos kameros apskritimą. Įrenginio nugarėlės dizainas išsaugos išskirtinį kamerų iškilimą, kur bus įmontuoti du objektyvai.

GOOGLE-PIXEL6A-03

Šoninėje „Google Pixel 6a” dalyje – garso reguliavimo bei įjungimo mygtukai. Apatinėje dalyje galima matyti USB-C įkrovimo lizdą bei aplink esančias groteles – vienos bus skirtos garsiakalbiui, o kitos – mikrofonui.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Manoma, kad „Pixel 6a“ turėtų veikti su kiek paprastesne „Tensor“ lusto versija arba gali naudoti „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriumi. Tikėtina, kad išmanusis turės 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Nesunku nuspėti ir tai, jog telefone jau bus įdiegta „Android 12“ operacinės sistemos versija. Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada „Google“ gali pristatyti šį išmanųjį, tačiau tai turėtų įvykti jau tik kitais metais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas