Telefonai

„Google“ vadovai tikriausiai išprotėjo: jau aiškios „Pixel Fold“ flagmano specifikacijos, tačiau kaina nustebins net ir visko mačiusius

Kalbos apie tai, jog „Google“ ketina pristatyti „Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną sklinda jau keletą metų. Nemažai vilčių dedama į tai, kad šis įrenginys pagaliau debiutuos „Google I/O“ konferencijos metu, kuri įvyks gegužės 10 dieną.

„Google“ vadovai tikriausiai išprotėjo: jau aiškios „Pixel Fold“ flagmano specifikacijos, tačiau kaina nustebins net ir visko mačiusius

JAV technologijų milžinės atstovai dar nėra patvirtinę, kad naujasis „Pixel Fold“, o taip pat ir „Google Pixel 7a“ debiutuos būtent gegužės 10 dieną. Kaip bebūtų, dvejonių dėl to lieka vis mažiau.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pastaruoju metu pasirodo vis daugiau informacijos būtent apie „Google Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną, o dabar jau žinomos ir visos pagrindinės šio flagmano specifikacijos. „Google Pixel Fold“ bus 158,7 x 139,7 x 5,7 mm dydžio, o kameros iškilimas pridės papildomus 2,6 mm.

Pagrindinis šio sulenkiamo telefono ekranas turėtų būti 7,6 colių įstrižainės, o čia bus naudojama OLED panelė. Šis ekranas pasižymės 2208 x 1840 taškų raiška, 380 taškų tankiu bei 6:5 kraštinių santykiu. Išorinėje „Pixel Fold“ dalyje esantis ekranas – 5,79 colių, o viršuje – nedidelis asmenukių kameros apskritimas. Šis ekranas bus Full HD+ raiškos, o abi panelės palaikys 120 Hz atsinaujinimo dažnį.

Tikėtina, jog naujasis „Google Pixel Fold“ veiks su „Tensor G2“ procesoriumi bei turės „Titan M2“ lustą, kuris bus skirtas papildomam įrenginio saugumui. Skelbiama, kad čia bus naudojamos ir LPDDR5 operatyviosios (RAM) atmintinės. Išmaniojo telefono nugarėlėje – triguba kamerų sistema.

„Pixel Fold“ turėtų pasiūlyti pagrindinę kamerą su 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o taip pat ir optiniu vaizdo stabilizavimu. „Google“ į šio flagmano nugarėlę ketina įmontuoti ir 10,8 MP raiškos itin plataus kampo kamerą bei tokios pat raiškos teleobjektyvą. Pastarasis pasiūlys ir 5x optinio priartinimo galimybę.

Skelbiama, jog priekinėje išmaniojo dalyje rasime 9,5 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą, o sulenkiamas ekranas bus aprūpintas 8 MP kamera. Pastaroji turėtų būti įmontuota viršutiniame ekrano rėmelyje.

Neoficialiais duomenimis, naujasis „Google Pixel Fold“ turėtų būti pasiūlytas su dviem skirtingomis atmintinių konfigūracijomis. Pigiausias modelis turės 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės, o antrasis variantas pasiūlys dvigubai talpesnę vidinę atmintinę. Pirmuoju atveju, „Google“ prašys maždaug 1 640 eurų, antruoju – net 1 749 eurų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-04-26, 13:48

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas