HMD anonsuoja pirmąjį savo išmanųjį telefoną: pasidalino reklaminėmis nuotraukomis, aiškėja, kokių spalvų modeliai bus pasiūlyti

Lukas Snarskis

2024-02-29, 07:16

0 komentarų

Kadaise „Nokia“ buvo itin populiarus telefonų gamintojus, o legendinius šios bendrovės modelius daugelis pamena iki šiol. Tačiau vėliau šis padalinys buvo parduotas „Microsoft“, o dabar priklauso „HMD Global“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
HMD anonsuoja pirmąjį savo išmanųjį telefoną: pasidalino reklaminėmis nuotraukomis, aiškėja, kokių spalvų modeliai bus pasiūlyti

Kinijos kompanija paskelbė apie planus kurti elektronikos produktus, įskaitant ir išmaniuosius telefonus, su savo prekės ženklu HMD atstovai neseniai pasidalino trumpu reklaminiu vaizdo įrašu, kuriame atskleidžiamas būsimasis bendrovės produktų asortimentas.

Tarp jų – ne tik išmanieji telefonai, bet ir planšetiniai kompiuteriai ir belaidės ausinės. Dabar aiškėja, jog pirmieji HMD prekiniu ženklu pažymėti įrenginiai debiutuos jau liepos mėnesį. Kinijos gamintojas planuoja išplėsti savo lengvai taisomų prietaisų asortimentą, o būtent tokie modeliai debiutuos jau artimiausiu metu.

Dviejuose paveikslėliuose nematyti daug informacijos, išskyrus akivaizdų HMD logotipą, ir patvirtinimą, kad naujieji telefonai bus siūlomi juodos ir rožinės spalvų. Pastarasis pasižymi satino spalvos apdaila ir galime įžvelgti jo kameros salelę.

HMD kol kas nepateikė jokių specifikacijų, tačiau „Nokiamob“ teigimu, šis prietaisas gali vadintis „Fusion“ arba „Legend“ ir turės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Deja, tačiau daugiau informacijos kol kas nėra žinoma.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas