„Huawei“ anonsuoja naujausius savo flagmanus: ilgai laukti įrenginiai bus žinomi nauju vardu, atskleisti ir pagrindiniai akcentai

Lukas Snarskis

2024-04-15, 17:15 (atnaujinta 2024-04-19, 10:46)

0 komentarų

Šiemet turėtų debiutuoti ir naujoji „Huawei P70“ išmaniųjų telefonų serija, o šią liniją sudarys trys modeliai. Tikėtina, jog kitąmet išvysime „Huawei P70“, „P70 Pro“, o taip pat ir riboto leidimo „Huawei P70 Pro Art“ išmaniuosius.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Huawei“ anonsuoja naujausius savo flagmanus: ilgai laukti įrenginiai bus žinomi nauju vardu, atskleisti ir pagrindiniai akcentai

Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Huawei P70“ serijos debiutas turėtų įvykti jau balandžio 2 dieną. Vėliau pasirodė pranešimai, jog Kinijos technologijų milžinė atšaukė šį pristatymo renginį, tačiau daugiau papildomos informacijos nebuvo pateikiama.

Šiandien pagaliau pasirodė ir oficialus pranešimus. „Huawei“ atstovai jau anonsuoja naujuosius savo išmaniuosius telefonus, tačiau jie bus žinomi kiek kitu vardu. Paaiškėjo, kad naujieji flagmanai bus žymimi ne kaip „P70“, o „Pura 70“.

„Huawei“ generalinis direktorius Richardas Yu pasidalijo informacija, kad prekės ženklo P serijos išmaniųjų telefonų serija nuo šiol vadinsis „Pura“ ir bus orientuota į stilių, aukščiausios klasės technologijas ir madą. Naujasis pavadinimas kildinamas iš grynumo, kuriam taip pat bus skiriamas pagrindinis dėmesys.

Priminsime, jog internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie „Huawei Pura 70“ išmanųjį telefoną. Skelbiama, jog nugarėlėje įmontuota plataus kampo kamera bus aprūpinta 1G6P objektyvu bei 1 colio sensoriumi. Toks objektyvas būtų aprūpintas vienu stiklo ir šešiais plastiko sluoksniais.

Tokia plataus kampo kamera būtų didžiulis atnaujinimas, tačiau ekspertai pastebi, kad gaminti tokias kameras gali būti itin brangu. Jeigu šie „Huawei“ išmanieji telefonai išties pasiūlys tokias kameras ir dar pasieks tarptautinę rinką, tikėtina, jog daugelis kitų gamintojų taip pat gali pasekti Kinijos milžinės pėdomis ir pasiūlyti panašius sprendimus.

Teigiama, jog „Huawei“ siekia priminti pasaulinei rinkai apie save, todėl „Pura 70“ serija turėtų pasiūlyti išskirtines kamerų savybes, o taip pat ir 5G ryšio technologiją. Žinoma, išskirtinės kamerų savybės ir galimybės gali padaryti didžiulę įtaką, o čia bus naudojama ir XMAGE platforma.

Naujieji „Huawei Pura 70“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su „Kirin 9000S“ procesoriais, kurie sukurti naudojant 7 nm architektūrą. Visi šios linijos modeliai taip pat turės 88W greitojo įkrovimo ir 80W belaidžio įkrovimo galimybes.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas