„Huawei“ vadovas nepraleido progos pasisakyti: kalbėdamas apie „Huawei“ progresą, pažėrė kritikos ir JAV technologijų milžinei

Lukas Snarskis

2023-04-03, 07:45

0 komentarų

Kinijos kompanijos „Huawei“ problemos jau tęsiasi ne vienerius metus ir, panašu, kad situacija artimiausiu metu tikrai nesikeis. Nepaisant to, bendrovė ir toliau kuria įvairiausius produktus bei skiria didžiulį dėmesį savo klientams, o apie tai prakalbo ir šios įmonės vadovas. Pastarasis pažėrė kritikos ir konkurentams.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Huawei“ vadovas nepraleido progos pasisakyti: kalbėdamas apie „Huawei“ progresą, pažėrė kritikos ir JAV technologijų milžinei

Kinijos kompanijos „Huawei“ vadovas Richardas Yu, neseniai vykusiame „EV100 Forum“ renginyje, atskleidė, kad bendrovės produktų gedimo procentas yra gerokai mažesnis nei „Apple“. Tai rodo reikšmingą žingsnį į priekį kokybės valdymo sistemoje. Pažymima, kad prieš jam perimant „Huawei“ vairą, analogiškas rodiklis buvo žymiai didesnis nei „Apple“, tačiau dabar situacija yra kitokia.

Nuolatinės „Huawei“ investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą sudaro 25,1 proc. bendrovės metinių pajamų, o tai leido įmonei pasiekti aukštos kokybės standartus bei pagerino vartotojų patirtį. Bendrovės dėmesį kokybei ir vartotojams pabrėžė ir „Huawei Consumer Business Group“ generalinis direktorius Yu Chengdong, teigdamas, kad kokybė yra didžiausias kompanijos prioritetas. Negana to, šis prioritetas yra aukščiau nei tam pasiekti skiriami finansiniai resursai ar vėliau gaunamas pelnas.

Kaip teigia kompanijos atstovai, naujausi „Huawei P60“ serijos išmanieji telefonai ar „Mate X3“ sulenkiamas flagmanas, tik dar kartą įrodo bendrovės įsipareigojimus teikti geriausią įmanomą patirtį savo klientams. Kinijoje jau debiutavę įrenginiai veikia su „HarmonyOS“ operacine sistema, kuri užtikrina sklandų veikimą ir puikią vartotojų patirtį. Tiesa, Europoje šios bendrovės produktai vis dar pardavinėjami su „Android“ operacine sistema.

„Huawei“ vadovai nepraleido progos pateikti ir daugiau komentarų apie JAV technologijų bendrovę „Apple“, kuri sulaukė kritikos dėl „iOS“ operacinės sistemos. Teigiama, kad joje yra nemažai klaidų, kurios išryškina iššūkius, bandant pasiūlyti vartotojams naujas galimybes išmaniuose telefonuose. Ir nors „iPhone“ telefonus kurianti bendrovė niekada negarsėjo inovacijomis, tačiau programinės įrangos klaidos turėtų būti ištaisomos skubiau, norint išlaikyti savo pozicijas itin konkurencingoje telefonų rinkoje.

Nors Kinijos milžinė pastaruosius metus yra stipriai suvaržyta JAV pritaikytų sankcijų, tačiau net ir tokiomis sąlygomis „Huawei“ pasiūlo kokybiškus produktus. Šiai dienai kompanija nebeturi tiek daug įtakos išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau iki šiol jų niekas nesustabdė kuriant naujus įrenginius ir įdomu bus pamatyti ką „Huawei“ galės pasiūlyti ateityje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas