Internete pasirodė naujojo „Nothing“ telefono nuotrauka: pigesnis bendrovės modelis pasiūlys panašų dizainą, tačiau be vienos išskirtinės savybės

Lukas Snarskis

2024-02-10, 09:01

0 komentarų

Daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų jau ruošiasi naujausių flagmanų pristatymui, o kai kurios bendrovės jau spėjo ir juos pristatyti. Tikėtina, kad tokių planų turi ir „Nothing“, tačiau dabar aiškėja, jog netrukus gali debiutuoti naujas vidutinės klasės įrenginys.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Internete pasirodė naujojo „Nothing“ telefono nuotrauka: pigesnis bendrovės modelis pasiūlys panašų dizainą, tačiau be vienos išskirtinės savybės

Internete jau kelis mėnesius sklando kalbos apie „Nothing“ planus pristatyti naują vidutinės klasės įrenginį, kuris turėtų būti žinomas kaip „Phone 2a“. Realu, jog šis vidutinės klasės modelis, kuris kainuos maždaug 400 eurų, gali būti pademonstruotas vasario pabaigoje vykstančios „Mobile World Congress“ parodos metu.

Apie naująjį „Nothing Phone 2a“ pagaliau prakalbo ir pats gamintojas. Vienas iš „Nothing“ įkūrėjų ir rinkodaros vadovas Akis Evangelidis atskleidė pagrindinius naujojo įrenginių aspektus – tai našumas, kamera ir programinė įranga. Jis taip pat patikino, jog „Phone 2a“ bus akivaizdžiai patobulintas variantas, lyginant su pirmuoju bendrovės telefonu.

Dabar pasirodė ir galima „Phone 2a“ modelio nuotrauka, kuri atskleidžia, jog šis išmanusis telefonas neturės „Glyph“ sąsajos. Kaip galima matyti iš aukščiau pateikiamo paveiksliuko, įrenginys neturi belaidžio įkrovimo ritės, o taip pat nematyti ir „Glyph“ sąsajos šviesos diodų.

Nepaisant to, išmanusis yra labai panašus į ankstesnius „Nothing“ modelius, o nugarėlėje matyti ir dvi kameros. Jau anksčiau buvo skelbiama, jog nugarėlėje rasime 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Čia gamintojas turėtų panaudoti „Samsung S5KNG9“ sensorių. Greta rasime ir dar vieną tokios pat raiškos objektyvą, kuris bus skirtas plataus kampo fotografijoms. Čia bus naudojamas „Samsung S5KJN1“ sensorius.

Remiantis naujausia informacija, išmanusis telefonas turės „TÜV Rheinland“ sertifikatą, kas sufleruoja puikias šio įrenginio ekrano savybes. Kaip skelbia „Smartprix“, įrenginys bus aprūpintas 6,7 colių įstrižainės AMOLED ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu bei Full HD+ raiška. Šias paneles turėtų gaminti dvi bendrovės – tai BOE ir „Visionox“.

Išmanusis telefonas turėtų veikti su „MediaTek Dimensity 7200“ procesoriumi bei turės bent 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties. Tikėtina, jog „Nothing“ gali pasiūlyti ir daugiau atminties turinčius modelius, tačiau tikslesnė informacija kol kas nėra žinoma. Jau žinoma ir tai, jog pirkėjus ši naujiena pasieks su 45W įkrovimo blokeliu. Deja, tačiau galima baterijos talpa – nėra žinoma.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas