„iPhone“ turėtojai šias naujienas pasitiks plojimais: jau netrukus telefonuose atsiras galimybės, kuriomis „Android“ naudotojai mėgaujasi jau labai seniai

Arnas Balčiūnas

2024-03-25, 20:00

1 komentaras

Išmaniųjų telefonų naudotojai dažnai kritikuoja ar net pašiepia „Apple“ kuriamus produktus dėl inovacijų trūkumo. Šios bendrovės kuriamus „iPhone“ modelius naujos galimybės pasirodo ne taip ir dažnai, o kai kurios jau seniai prieinamos „Android“ vartotojams.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„iPhone“ turėtojai šias naujienas pasitiks plojimais: jau netrukus telefonuose atsiras galimybės, kuriomis „Android“ naudotojai mėgaujasi jau labai seniai

2020 metais buvo išleista „iOS 14“ operacinės sistemos versija, kuri pasiūlė ekrano valdiklius bei programėlių biblioteką, kas „Android“ įrenginiuose prieinama jau labai seniai. Kaip bebūtų, „iPhone“ telefonuose tai buvo viena didžiausių naujovių nuo tada kai „iOS 4“ pasiūlė katalogų galimybę.

Pokyčių „iPhone“ telefonuose naudojama platforma gali sulaukti jau kitąmet. Naujoji „iOS 18“ versija gali pasiūlyti visišką laisvę, norintiems susidėlioti piktogramas taip kaip jiems patinka, skelbia „Bloomberg“ žurnalistas Markas Gurmanas.

Šiuo metu „Apple“ kuriamuose įrenginiuose negalima palikti tarpų tarp piktogramų. Tai reiškia, jog ekrane matomos programėlių ikonos sudėliojamos iš eilės, nors „Android“ tai galima daryti kaip tik jums patinka. Tačiau tai pasikeis su „iOS 18“ versija.

„iOS 18“ operacinės sistemos versija turėtų pasiūlyti ir daugiau naujienų, kurios iki šiol buvo neprieinamos „iPhone“ įrenginiuose. Kaip bebūtų, kol kas jos yra laikomos paslaptyje, o daugiau informacijos apie tai turėtų paaiškėti jau birželio mėnesį, kuomet įvyks WWDC konferencija.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas