Išmaniųjų telefonų savininkai to laukė kone dešimtmetį: netrukus telefonuose atsiras vartotojų taip pageidauta galimybė

Lukas Snarskis

2023-03-25, 08:45

3 komentarai (-ų)

JAV technologijų milžinė jau kuris laikas ruošia naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją. Šį rudenį pasirodanti platforma turėtų pasiūlyti nemažai naujovių, o tarp jų – ir daugelio vartotojų ilgai laukta funkcija.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Išmaniųjų telefonų savininkai to laukė kone dešimtmetį: netrukus telefonuose atsiras vartotojų taip pageidauta galimybė

„Android“ išmaniųjų telefonų turėtojai jau daugiau nei dešimtmetį gali naudoti judančius ekrano paveikslėlius (angl. live walpapers), tačiau problema ta, jog tiek užrakinimo tiek ir namų ekranas gali naudoti tik vieną opciją. Tai reiškia, kad iki šiol nebuvo galimybės nustatytų skirtingų vaizdų.

Remiantis naujausia informacija, kurią atkleidžia „Android 13 QPR2“ programinis kodas, atsiranda keletas kodo pakeitimų, kurie turėtų įgalinti tokią galimybę. Aptiktas naujas metodas, kuris įvardijamas kaip „setWallpaperComponentWithFlags()“, o tai turėtų leisti sisteminėms programėlėms, tokioms kaip „Android Live Walpaper Picker“ nustatyti judantį paveikslėlį namų, užrakinimo ar abiem ekranams iškart.

Dar vienas pasikeitimas susijęs su metodu, kuris žinomas kaip „isLockscreenLiveWallpaperEnabled()“. Iki šiol jis turėjo neigiamą atsakymą, tačiau su „Android 14“ operacinės sistemos versijos išleidimu jis turėtų tapti teigiamas, jeigu užrakinimo ekranas naudoja ne statinį paveikslėlį.

Verta pastebėti, jog ši funkcija dar nėra prieinama „Android 14“ bandomojoje versijoje, kuri skirta programėlių kūrėjams. Nepaisant to, tai yra sveikintinas pakeitimas, kurio daugelis vartotojų prašė daugelį metų. „Google“ stengiasi pridėti naujų funkcijų, kurios dažnai būna pasiūlomos tik „Pixel“ serijos įrenginiams, tačiau ši bus prieinama daugeliui.

3 komentarų

Oho

Aš dar nebuvau gimęs, kaip norėjau šitos naujienos. Tikrai negaliu gyventi be šitos funkcijos. Greičiau jau tas ruduo ateitų.

Mega naujiena

Va čia tai bent naujiena, kasdien tikrinu ar dar neatsidaro ši naujiena mano telefone 😱

3kart valio :D

15metu šios nuostabios funkcijos laukiu, gyvenimas palengvės pagaliau :D

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas