Išskirtinė „Find My Device“ galimybė gali pasiekti ir kitų gamintojų telefonus: „Google“ veda derybas su kitais gamintojais, tačiau klausimų – daugiau nei atsakymų

Lukas Snarskis

2024-04-10, 19:55

0 komentarų

Jau kuris laikas buvo kalbama apie atnaujintą „Find My Device“ galimybę, kuri leis nustatyti jūsų išmaniojo telefono buvimo vietą, net ir tuo atveju kai įrenginys nėra prisijungęs prie interneto ar visai išjungtas. „Google“ paskelbė, jog pagaliau įjungia šį „Android“ prietaisams skirtą tinklą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Išskirtinė „Find My Device“ galimybė gali pasiekti ir kitų gamintojų telefonus: „Google“ veda derybas su kitais gamintojais, tačiau klausimų – daugiau nei atsakymų

Atnaujinta „Find My Device“ funkcija sėkmingai veiks išmaniuose telefonuose, kuriuose naudojama „Android 9“ ar naujesnė operacinės sistemos versija. Tiesa, kol kas ši galimybė bus prieinama tik JAV ir Kanadoje, tačiau netrukus turėtų pasiekti ir kitus regionus.

„Find My Device“ tinkle bus daugiau nei milijardas įrenginių, todėl bus labai lengva rasti savo įrenginį, net kai jis yra neprisijungtas prie interneto. Dėl tam tikros „specializuotos „Pixel“ aparatinės įrangos“, „Pixel 8“ serijos įrenginius bus galima susekti net tada, kai jie bus išjungti arba išsikrovus akumuliatoriui.

Panašu, kad tokia galimybė vėliau gali būti prieinama ir kitų įrenginių turėtojams. „Google“ teigia, kad bendradarbiauja su kitais išmaniųjų telefonų gamintojais, taip pat mikroschemų rinkinių gamintojais, kad ateityje ši funkcija būtų įjungta ir kituose telefonuose.

Ši funkcija pirmiausia turėtų pasirodyti aukščiausios klasės „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, kol galiausiai ji pasieks ir pigesnius įrenginius.

Kaip jau minėjome, specializuota techninė įranga suteikia galimybę rasti „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“ įrenginius su išsikrovusiais akumuliatoriais, kurie maitina specialų „Bluetooth“ lustą net tada, kai jie yra išjungti arba, atrodo, išsikrovė. „Google“ ragina ir kitus prietaisų gamintojus taikyti tokį patį metodą.

Neaišku, kurie aukščiausios klasės „Android“ išmanieji telefonai bus pirmieji po dviejų minėtų „Pixel“ modelių, taip pat neaišku, ar „Google“ planuoja tai taikyti senesniems savo telefonams.

Verta pastebėti, jog „Google“ pareiškimai šiuo klausimu nepaaiškina, ar esami telefonai, išskyrus „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“, apskritai turi reikiamą aparatinę įrangą, kad tai veiktų, ar teks laukti naujos kartos produktų. Kaip bebūtų, kol kas šiuo klausimu yra daugiau klausimų nei atsakymų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas