Išskirtinius telefonus gaminanti „Fairphone“ išsikėlė ambicingus tikslus: planuoja žengti į 23 šalių rinkas bei ženkliai mažinti savo įrenginių kainas

Lukas Snarskis

2024-04-07, 17:55

0 komentarų

Iki šiol „Fairphone“ buvo nišinis žaidėjas, daugiausia dėmesio skyręs savo įrenginių tvarumui bei lengvai galimybei juos remontuoti, tačiau dabar bendrovė turi naują generalinį direktorių, kuris ketina koreguoti bendrą įmonės viziją.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Išskirtinius telefonus gaminanti „Fairphone“ išsikėlė ambicingus tikslus: planuoja žengti į 23 šalių rinkas bei ženkliai mažinti savo įrenginių kainas

Naujasis „Fairphone“ vadovas Reinieras Hendriksas anksčiau dirbo tokiose kompanijose „Vodafone“ ir KPN, o į „Fairphone“ atėjo iš „Leaseweb“. Nors jis neturi pačios išmaniųjų telefonų gamybos patirties, tačiau mano, kad jo vaidmuo yra susijęs su „kliento supratimu“, kuris yra toks pat visose pramonės šakose.

Pasikeitus kompanijos generaliniam direktoriui – planuojama didžiulė plėtra. Dar šiemet „Fairphone“ ketina žengti į 23 naujas rinkas. Tarp pagrindinių šalių yra įvardijamos Austrija, Šveicarija, o taip pat ir Jungtinė Karalystė. Teigiama, kad bendrovės produktus bus galima įsigyti tiek iš pačio gamintojo, tiek ir iš platintojų.

„Fairphone“ siekia sumažinti savo išmaniųjų telefonų kainas, o planuojamas vidurkis – 400 eurų. Palyginimui, naujausias bendrovės įrenginys, kuris žinomas kaip „Fairphone 5“, kainuoja maždaug 700 eurų. R.Hendriksas atskleidė, jog šiam tikslui pasiekti yra bendradarbiaujama su „Google“, o taip pat ir „Qualcomm“.

Naujojo „Fairphone“ vadovo teigimu, dabartinis modelis „tenkina 80 proc. klientų poreikių“, o to nepakanka, kad būtų įtikinta didelė dalis vartotojų. Tai puikiai sufleruoja ir bendrovės pardavimais - praėjusiais metais prekės ženklas pardavė tik 235 tūkst. vienetų įrenginių. Daugiausia jų parduota Vokietijoje, kuri kartu su Nyderlandais yra viena didžiausių rinkų.

R.Hendriksas pažymi, jog daugelis pirkėjų nori prisidėti prie tvarumo, tačiau dėl šios priežasties nėra pasiryžę aukoti visų kitų išmaniųjų telefonų savybių. „Fairphone“ sieks išspręsti šią problemą, o rezultatus turėtumėme pamatyti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas