Jau ruošiamas naujasis „Samsung Galaxy S24 FE“ išmanusis telefonas: planuojamas ankstyvas debiutas, pristatymas turėtų įvykti jau vasarą

Lukas Snarskis

2024-04-06, 09:05

0 komentarų

Praėjusių metų Spalio mėnesį technologijų kompanija „Samsung“ pristatė naujausius „Galaxy FE“ serijos įrenginius – „Galaxy S23 FE“, „Galaxy Tab S9 FE“, „Tab S9+ FE“ ir „Galaxy Buds FE“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Jau ruošiamas naujasis „Samsung Galaxy S24 FE“ išmanusis telefonas: planuojamas ankstyvas debiutas, pristatymas turėtų įvykti jau vasarą

Kalbos apie „Galaxy FE“ serijos išmaniuosius telefonus pernai sklido itin dažnai, o dar prieš pristatant naujus įrenginius buvo kalbama apie šios linijos nutraukimą. Kaip bebūtų, tokios kalbos nepasitvirtino, o dabar aiškėja ir pirmosios detalės apie „Samsung Galaxy S24 FE“.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ jau ruošia naująjį „Galaxy S24 FE“ modelį, o jo pristatymas turėtų įvykti šią vasarą. Tai gerokai anksčiau nei bet kuris kitas prieš tai debiutavęs „Galaxy S23 FE“ modelis. Be to, tai ganėtinai anksti ir lyginant su „Galaxy S24“ serijos debiutu, kuris įvyko sausio mėnesį.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų – liepos pradžioje ar viduryje planuojamas „Unpacked“ renginys mums leistų pažvelgti į gausybę naujų produktų, kas yra kiek neįprasta. Šios spaudos konferencijos metu debiutuos naujieji „Galaxy Fold6“ ir „Galaxy Flip6“ sulenkiami įrenginiai, o taip pat ir „Galaxy Watch7“ serijos išmanieji laikrodžiai.

Informacija apie naująjį „Samsung Galaxy S24 FE“ pasirodė iš šaltinių, kurie yra susiję su Pietų Korėjos tiekimo grandine. Tai reiškia, jog jau dabar yra gaminami tam tikri šio išmaniojo telefono komponentai. Planuojama, kad gamybos apimtys jau dabar siekia milijonus, taigi, akivaizdu, kad „Samsung“ mano, jog „Galaxy S24 FE“ bus gana sėkmingas įrenginys.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas