Kinai rado amžinos telefonų problemos sprendimą? Barselonoje pademonstruota technologija, kuri gali pakeisti visą telefonų rinką

Barselonoje prasidėjo kasmetinė „Mobile World Congress“ technologijų paroda, kurios metu kompanijos pristato naujausius savo produktus. Mes jau matėme kai kurių gamintojų pristatymus, o vakar ant didžiosios scenos žengė ir „Honor“ atstovai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Kinai rado amžinos telefonų problemos sprendimą? Barselonoje pademonstruota technologija, kuri gali pakeisti visą telefonų rinką

Kinijos kompanijos „Honor“ vadovai pristatė naujausius bendrovės flagmanus – tai „Honor Magic5“ išmaniųjų telefonų seriją, apie kurią plačiau skaityti galite paspaudę čia, o taip pat ir sulenkiamą „Magic Vs“ flagmaną, kuris atkeliauja į Europą. Tačiau tai nebuvo visos bendrovės naujienos.

Dauguma išmaniųjų telefonų technologijų tobulėja itin sparčiai – procesoriai, ekranai, kameros ir pan. Iš esmės tobulėja kiekvienas komponentas, tačiau tik ne baterijos. Progresas šioje srityje vyksta vėžlio greičiu, bet „Honor“ mano, kad rado sprendimą – pirmąją pramonėje silicio-anglies bateriją.

Pranešama, kad naujasis sprendimas pasiūlys 12,8 proc. didesnį energijos tankį, lyginant su dabartinėmis ličio baterijomis, kurių vienam iš elektrodų (anodui) naudojamas grafitas. Imant konkretų pavyzdį, vakar pristatytas „Honor Magic5 Pro“ aprūpintas standartine 5 100 mAh talpos baterija. Jeigu šį akumuliatorių pakeistų naujoji silicio-anglies baterija – jos talpa galėtų siekti 5 450 mAh.

„Honor“ generalinis direktorius George'as Zhao apie šį technologinį sprendimą kalbėjo trumpai, tačiau jis parodė keletą diagramų, kuriose greitai paaiškinama, kodėl nauja baterija yra geresnė. Standartinė ličio baterija tampa praktiškai nenaudojama, kai jos įtampa nukrenta iki 3,5 volto, o čia milžinišką pranašumą turėtų naujosios silicio-anglies baterijos. Teigiama, kad esant 3,5 V įtampa, šie akumuliatoriai vis dar turi 240 proc. daugiau talpos nei standartinės baterijos.

Verta pastebėti ir tai, jog Kinijos rinkai skirtas „Magic5 Pro“ jau dabar bus siūlomas su 5 450 mAh talpos baterija, nors į Europą atkeliaujantis modelis turės tik 5 100 mAh akumuliatorių. Tikėtina, kad „Honor“ savo naująjį sprendimą ketina panaudoti būtent Kinijos rinkai skirtuose įrenginiuose, tačiau ši informacija kol kas nėra patvirtinta oficialiai.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas