Kinai sukūrė neįtikėtiną įkrovimo technologiją: netrukus debiutuos sprendimas, kuris telefoną įkraus žaibiškai greitai

Lukas Snarskis

2023-03-03, 10:21

0 komentarų

Dauguma išmaniųjų telefonų technologijų tobulėja itin sparčiai – procesoriai, ekranai, kameros ir pan. Iš esmės tobulėja kiekvienas komponentas, o dabar ir vėl prasideda lenktynės, kurios susijusios su įrenginių įkrovimu. Ir rezultatai išties stulbinantys.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Kinai sukūrė neįtikėtiną įkrovimo technologiją: netrukus debiutuos sprendimas, kuris telefoną įkraus žaibiškai greitai

Dar visai neseniai, Kinijos kompanija „Realme“ pristatė pirmąjį išmanųjį telefoną, kuris gali pasiūlyti 240W greitąjį įkrovimą. Prieš kelias dienas šis sprendimas bus pademonstruotas ir europiečiams. Tačiau šis rekordas gali netrukus būti įveiktas. Remiantis „GSMarena“ informacija, Kinijos bendrovė „Infinix“ jau netrukus pristatys dar spartesnę įkrovimo galimybę.

„GSMarena“ pasiekė nuotrauka su naujuoju „Infinix 260W Thunder“ įkrovikliu, kuris puikuojasi prie „Zero Ultra“ išmaniojo telefono, aprūpinto 180W greituoju įkrovimu. Pranešama, kad naujoji 260 W įkrovimo sistema turės keturių krypčių 100 W įkrovimo siurblį ir AHB (Advanced High-Performance Bus) grandinės dizainą su saugiu įkrovimo valdymu. Šis sprendimas turėtų būti pristatytas jau kovo 9 dieną.

Šaltinių teigimu, „Infinix“ taip pat testuoja ir 100W belaidžio įkrovimo technologiją. Šis sprendimas turėtų pasižymėti išskirtiniu ritės konstrukcijos dizainu, kuris leis pasiekti geresnį įkrovimo efektyvumą, mažesnį vidinį pasipriešinimą bei gebės išlaikyti didžiausią galią gerokai ilgesnį laikotarpį nei anksčiau.

Kol kas nėra žinoma ar kovo 9 dieną įvyksiančio pristatymo metu bus pristatytas ir naujas išmanusis telefonas, kuris palaikytų naująją „Infinix“ įkrovimo technologiją. Galimas variantas, jog gamintojas gali pasiūlyti modifikuotą „Infinix Zero Ultra“ išmaniojo telefono versiją.

Kaip bebūtų, panašu, jog „Realme“ džiaugsmas dėl greičiausiai įkraunamo išmaniojo telefono gali trukti jau nebeilgai. Kaip minėjome, „Infinix“ savo spaudos konferenciją surengs jau kovo 9 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas