„Motorola“ ketina panaudoti naują „Qualcomm“ procesorių: jau anonsuojamas naujas telefonas, kuris naudos „Snapdragon 7+ Gen 3“

Lukas Snarskis

2024-03-17, 16:35

0 komentarų

JAV technologijų bendrovės „Qualcomm“ kuriami procesoriai naudojama daugelio išmaniųjų telefonų gamintojų. Šio gamintojo produkcija veikia tokių gamintojų kaip „Xiaomi“, „Samsung“ bei daugelio kitų produktuose. O dabar artėja ir naujienų pristatymas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Motorola“ ketina panaudoti naują „Qualcomm“ procesorių: jau anonsuojamas naujas telefonas, kuris naudos „Snapdragon 7+ Gen 3“

Jau rytoj, kovo 18 dieną, įvyks „Qualcomm“ spaudos konferencija, kurios metu ketinama pristatyti naujausius bendrovės produktus. Tikėtina, jog amerikiečių kompanija turėtų pristatyti naująjį „Snapdragon 8s Gen 3“ procesorių, o kartu su juo debiutuos ir „Snapdragon 7+ Gen 3“ mikroschemų rinkinys.

Būtent apie „Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3“ lustą kalbama daugiausiai, o gamintojai jau kuris laikas anonsuoja planuojamus pristatyti išmaniuosius telefonus. Apie tai praneša ir „Motorola“ atstovai, kurie balandžio 3 dieną ketina surengti savo naujienų pristatymą.

Socialiniame tinkle „X“ pasirodė „Motorola“ įrašas, kuriame anonsuojamas išmanusis telefonas, veikiantis su „Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3“ procesoriumi. Nors gamintojo atstovai ir neatskleidė jokių įrenginio savybių, tačiau pateikiama nuotrauka leidžia nuspėti keletą detalių.

Tikėtina, jog naujasis „Motorola“ išmanusis turės lenktus ekrano kraštus, o taip pat ir greito įkrovimo galimybę, ką galima matyti iš bendrovės pasidalintos nuotraukos. Deja, tačiau koks tiksliai tai bus modelis ir kokios gali būti kitos jo savybės – nėra žinoma.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas