Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Motorola“ paslaptys pasirodė internete: mūsų laukia net trys naujienos

„Motorola“ paslaptys pasirodė internete: mūsų laukia net trys naujienos

Lukas Snarskis

2021-02-06, 17:00

Pastaruoju metu vis aktyviau išmaniųjų telefonų rinkoje besireiškianti kompanija „Motorola“ ruošia bent keletą naujų produktų. Dar visai neseniai, buvo pasirodžiusi informacija apie gamintojo planus atnaujinti „Moto G“ seriją, o šiandien jau turime naujienų apie tris naujus produktus.

Prieš keletą dienų internete pasirodė dar nepristatytų „Moto E7 Power“, „Moto G10“ ir „Moto G30“ modelių specifikacijos, nuotraukos ir net galimos kainos. Tokia informacija atkeliavo iš virtualioje erdvėje puikiai žinomų personų – tai Nilso Ahrensmeierio iš „TechnikNews“ bei Adamo Conway iš XDA bendruomenės. Taigi, pažvelkime ką įdomaus ketina pasiūlyti „Motorola“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Moto E7 Power“ – biudžetinis produktas su talpia baterija

Moto%20E7%20Power

Pirmasis išmanusis – tai „Moto E7 Power“. Tai yra pirmas kartas, kuomet internete pasirodo šio produkto specifikacijos bei nuotraukos. Nors kol kas ir nėra žinoma kokio dydžio ekranu pasižymės šis įrenginys, tačiau nesunku pastebėti, kad jis turės vandens lašo formos išpjovą ir ganėtinai didelį ekrano rėmelį, apatinėje jo dalyje.

Pranešama, kad ši „Motorola“ naujiena veiks su „MediaTek Helio P22“ procesoriumi bei turės keletą atminties konfigūracijų – tai 2 GB operatyviosios (RAM) su 32 GB vidinės atminties arba 4 GB operatyviosios ir 64 GB vidinės talpos. Nesunku pastebėti ir tai, jog telefono nugarėlėje – trys kameros.

„Moto E7 Power“ nugarėlėje turės 13 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą bei du 2 MP sensorius, iš kurių vienas bus skirtas makro fotografijai, o kitas – portretams. Priekinėje išmaniojo dalyje – 5 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Pirkėjai šį produktą galės įsigyti mėlynos arba raudonos spalvos, o dar viena dėmesio verta savybė – 5000 mAh talpos baterija.

„Moto G10“ – visiškas vidutiniokas už žemą kainą

Moto%20G10

Antroji būsima „Motorola“ naujiena – tai „Moto G10“ modelis, kuris internete pirmąsyk buvo pasirodęs dar gruodžio mėnesį. Šis išmanusis telefonas turės 6,5 colių įstrižainės ekraną su HD+ raiška, o taip pat ir vandens lašo formos išpjovą, kur bus įmontuota 8 MP kamera asmenukėms.

Pranešama, kad šis išmanusis veiks su „Qualcomm Snapdragon 460“ procesoriumi, o pirkėjai jį galės įsigyti su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės talpos. „Moto G10“ nugarėlėje – keturios kameros, o pagrindinė jų bus aprūpinta 48 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta rasime 8 MP plataus kampo, 2 MP makro bei 2 MP gylio sensorius. Teigiama, kad šis telefonas turės 5000 mAh talpos bateriją bei jau įdiegtą „Android 11“ operacinės sistemos versiją.

Pirkėjai naująjį „Moto G10“ galės įsigyti už maždaug 149,99 euro, o gamintojas ketina pasiūlyti ir du spalvinius variantus.

„Moto G30“ – daugiau galios už neženkliai didesnę kainą

Moto%20G30

Galingiausias iš šios trijulės – „Moto G30“ išmanusis telefonas. Nors šis modelis turės kone identišką ekraną kaip aukščiau aprašytas „G10“ modelis, tačiau jis veiks su galingesniu procesoriumi bei galės pasiūlyti daugiau atminties.

Skelbiama, jog „Moto G30“ veikimu rūpinsis „Snapdragon 662“ procesorius su 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei atitinkamai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti ir atminties kortele. Išmanusis telefonas taip pat turės 5000 mAh talpos bateriją su 20W greituoju įkrovimu.

„Moto G30“ modelio nugarėlėje – keturios kameros, kurių pagrindinė bus aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta jos rasime 13 MP plataus kampo bei du 2 MP sensorius – vienas makro, o kitas gylio. Verta paminėti, jog šis telefonas taip pat atkeliaus su jau įdiegta „Android 11“ operacinės sistemos versija.

Pranešama, kad šio išmaniojo kaina sieks maždaug 179,99 euro. Tiesa, kol kas išlieka neaišku kada „Motorola“ ketina pristatyti šias naujienas, tačiau reikia tikėtis, kad tai įvyks jau visai netrukus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas