MWC 2024 apdovanojimų nugalėtojai: „Google Pixel 8“ serija pelnė geriausių telefonų vardą, paaiškėjo ir geriausias parodos produktas

Technologijų paroda „Mobile World Congress“ kasmet sutraukia ne tik tūkstančius technologijų entuziastų, bet ir daugybę gamintojų, kurie siekia nustebinti susirinkusius. Šią savaitę mes išvydome ne vieną naujieną.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
MWC 2024 apdovanojimų nugalėtojai: „Google Pixel 8“ serija pelnė geriausių telefonų vardą, paaiškėjo ir geriausias parodos produktas

Pasibaigus Barselonoje vykusiai MWC 2024 parodai – paaiškėjo ir „Global Mobile Awards“ apdovanojimų nugalėtojai. Specialistų komisija skyrė 28 prizus šešiose kategorijose, iš kurių keturi - prietaisų kategorijoje. Tarp nugalėtojų – skirtingi vardai.

Geriausiu išmaniuoju telefonu išrinkta „Google Pixel 8“ serija, kuri aplenkė tokius įrenginius kaip „iPhone 15 Pro“ serija, „Galaxy S23“ serija ar „Samsung Galaxy Flip5“. Apdovanojimas skiriamas už „puikius rezultatus, inovacijas ir lyderystę“ nuo 2023 metų sausio mėnesio iki 2023 gruodžio mėnesio pristatytiems išmaniesiems telefonams.

Proveržio inovacijų kategorijoje į geriausiųjų sąrašą pateko „Honor Magic V2“ įrenginiuose naudojamos silicio ir anglies baterijos, „Google“ įsipareigojimas 7 metus teikti atnaujinimus naujausiems savo įrenginiams. Tačiau komisija nusprendė, kad apdovanojimo nusipelnė naujausias „Qualcomm“ mikroschemų rinkinys už „pagrindines techninės ir programinės įrangos naujoves pačiuose išmaniųjų telefonų įrenginiuose“.

Pripažinimo sulaukė ir „Samsung Galaxy Tab S9 Ultra“ planšetinis kompiuteris, kuris buvo pripažintas geriausiu „kasdieniu buitinės elektronikos prietaisu ar įtaisu, kuris naudotojui suteikia naujų ir išmanių programų, efektyvumo ir funkcionalumo namuose ar kelionėje“.

Geriausiu „Mobile World Congress“ parodos įrenginiu išrinktas „Honor Magic V2 RSR Porsche Design“. Ir nors šis flagmanas iš pradžių buvo pristatytas Kinijos rinkoje, tačiau Barselonoje vykusios parodos metu jis buvo pademonstruotas ir tarptautinei rinkai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas