Naujasis „Galaxy Flip6“ turėtų pasiūlyti nemažai naujovių: „Samsung“ ketina naudoti ne tik didesnį ekraną, bet ir talpesnę bateriją, tačiau tai dar ne viskas

Lukas Snarskis

2024-03-14, 09:01

0 komentarų

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas nuolat auga. Prie to, žinoma, nemažai prisideda vis didėjanti pasiūla, o taip pat ir nuolat tobulėjančios technologijos, kurios suteikia vis geresnę naudojimo patirtį.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujasis „Galaxy Flip6“ turėtų pasiūlyti nemažai naujovių: „Samsung“ ketina naudoti ne tik didesnį ekraną, bet ir talpesnę bateriją, tačiau tai dar ne viskas

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra užtikrinta sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė. Bendrovė kasmet pristato naujus „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ linijų įrenginius. Šių metų rugpjūtį pasirodantys „Samsung Galaxy Fold6“, o taip pat ir „Galaxy Flip6“ išmanieji telefonai gali naudoti vadinamąją „Ironflex“ technologiją.

Internete sklando patys įvairiausi gandai apie „Galaxy Fold6“ sulenkiamą išmanųjį telefoną, o dabar pasirodė ir daugiau informacijos apie atlenkiamą „Samsung Galaxy Flip6“ modelį. Aiškėja, jog šiemet pasirodantis įrenginys turės didesnį išorinį ekraną.

Remiantis naujausia informacija, „Galaxy Flip6“ modelis bus aprūpintas 3,9 colių įstrižainės išoriniu ekranu bei bus apsaugotas „Gorilla Glass“ apsauginiu stiklu. Verta paminėti, jog pernai debiutavęs „Galaxy Flip5“ turi tik 3,4 colių įstrižainės ekraną.

Pagrindinis išmaniojo telefono ekranas bus 6,7 colių įstrižainės ir turės patobulintą sulenkimo mechanizmą. Negana to, gamintojas ketina atnaujinti ir komponentų išdėstymą įrenginio viduje, kas leis pasiūlyti geresnę aušinimo sistemą.

Naujasis „Samsung Galaxy Flip6“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi bei turės iki 12 GB operatyviosios (RAM) atminties. Nugarėlėje turėtumėme rasti 50 MP pagrindinę kamerą, o taip pat ir 12 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą plataus kampo objektyvą.

Neoficialiais duomenimis, šiemet pasirodantis įrenginys turės 4 000 mAh talpos bateriją. „Galaxy Flip6“ modelis turėtų būti pristatytas liepos mėnesį, kartu su „Galaxy Fold6“, o taip pat ir naujuoju „Galaxy Ring“ išmaniuoju žiedu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas