Telefonai

Naujausių „Samsung“ flagmanų turėtojams – puikios naujienos: jau dabar galite įsirašyti programėlę, kuri ženkliai pagerins jūsų nuotraukas

Dar visai neseniai, „Samsung“ pristatė ilgai paslaptimi laikytus naujuosius įrenginius – tai „Samsung Galaxy S23“ telefonai. Dabar šie išmanieji telefonai sulaukė ir programėlės, kuri pagelbės daugeliui, mėgstančių fotografuoti.

Naujausių „Samsung“ flagmanų turėtojams – puikios naujienos: jau dabar galite įsirašyti programėlę, kuri ženkliai pagerins jūsų nuotraukas

Dar praėjusią vasarą „Samsung“ pristatė „Galaxy Enahnce-X“ nuotraukų redagavimo programėlę, kuri iki šiol buvo prieinama „Galaxy S22“ serijos išmaniuose telefonuose. Tačiau dabar gerų naujienų sulaukė ir naujausių bendrovės flagmanų turėtojai.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Nuo šiol „Galaxy Enhance-X“ programėlė tapo prieinama ir visuose „Samsung Galaxy S23“ serijos išmaniuose telefonuose – tai „Galaxy S23“, „Galaxy S23+“ ir „Samsung Galaxy S23 Ultra“. Bendrovės sukurta aplikacija skirta pagerinti nuotraukų kokybę, o taip pat suteikia nemažai papildomų įrankių.

„Galaxy Enhance-X“ leis pridėti HDR nuotraukose, paryškinti jas, pašalinti atspindžius ar šešėlius, o taip pat ir geba sukurti portretus iš paprastos nuotraukos. „Samsung“ su šia programėle siūlo ir veido retušavimo galimybę. Negana to, čia rasime ir specialų mygtuką, kuris automatiškai pakoreguos nuotrauką taip, kad naudotojui nereikėtų daryti nieko papildomai.

Norintys įsidiegti šią programėlę – jau dabar gali ją parsisiųsti iš „Galaxy Store“ parduotuvės, o ši aplikacija užima maždaug 85 MB vietos. Tiesa, kol kas ji prieinama tik „Galaxy S22“ ir „Galaxy S23“ serijos išmaniuose telefonuose, tačiau gamintojas žada, kad ateityje ji bus prieinama ir daugeliui kitų bendrovės įrenginių.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas